Zdroj foto: instagram

Tanečnice Veronika Lálová a pětibojař David Svoboda spolu v taneční soutěži tvořili pár. Na parketu to spolu roztáčeli a zdálo se, že je mezi nimi něco více než jen taneční partnerství. Jak to mezi nimi je?

Sexy tanečnice Veronika Lálová (29) a pětibojař David Svoboda si jako taneční pár ohromně sedli. Na parketu mezi nimi přeskakovali jiskry tak, že se začalo spekulovat o jejich vznikající lásce. Oba tyto řeči příliš nekomentovali a stále opakovali, že jsou pouze kamarádi. Nikdo jim příliš nevěřil, nyní Veronika promluvila a objasnila, jestli jsou spolu.

Partneři nebo kamarádi?

Pohledná tanečnice byla nedávno dotazována, jak to mezi sebou mezi pohledným sportovcem mají. To, že spolu taneční dvojice vytvoří i milostný pár, se prý podle Veroniky stává. Není divu, tráví spolu spoustu času. Zmínit můžeme například Jitku Čvančarovou s Petrem Čadkem nebo Marii Doležalovou s Markem Zelinkou. Tyto dva páry spolu dokonce založili rodinu.

Veronika přiznává, že si s Davidem lidsky velmi sedli a líbil se jí i jako muž. Dokonce jí hlavou proběhly myšlenky na vztah. Svoboda však neustále během soutěže zdůrazňoval, že má přítelkyni. Spekulace ještě přiživovali tím, že se spolu objevovali na různých akcích. Přiznala Veronika barvu?

Podle jejího vyjádření prý není jejich případ, že by spolu vytvořili pár. I když se jí David líbí, tak zůstávají pouze dobrými přáteli. Pohledný sportovec se před časem sice rozešel s přítelkyní, takže by se mohlo zdát, že k sobě mají cestu volnou, ale takhle to prý není.

Dokonce je prý Veronika nezadaná, což je s podivem, protože když se obleče do tanečního kostýmu, musí se po ní ohlédnout téměř každý muž. Z legrace dodává, že si dá možná inzerát na internetovou seznamku.

Zdroj foto: instagram

Jak se Veronika má a co dělá?

Doba je prý těžká, fitka zavřená, což je prý problém, protože je zvyklá se neustále hýbat. Snaží se udržovat postavu, jak jen to jde. Nedávno si dokonce s Davidem Svobodou opět zatancovali na podiu, i když bez diváků, ale i tak to bylo úžasné.

Veronika nedávno rozjela obchod s luxusní kosmetikou, protože tancování je nyní málo, a tak se snaží nějak uživit. Pohledná tanečnice je nyní nezadaná, tak mají pánové šanci získat její srdce.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno