Nakupování

Přečtěte si články o nakupování. Kdo z nás by pravidelně nenakupoval. Je úplně jedno, zda preferujete kamenné obchody či eshopy. Díky našim tipům a radám to půjde snadněji!

Chcete na zařízení dětského pokoje nebo výbavu půjčku z kreditní karty? Už se vám...

  Máte kreditní kartu? Možná jste si právě jejím prostřednictvím půjčovala na vybavení pro dítě, zařízení dětského pokojíku či na jiné účely. Kreditní karty představovaly až do doby nedávné jakousi samozřejmost. Banky je vydávaly svým...

Jak vybrat správnou školní tašku. Nepodceňte to ale ani u větších dětí

Správnou školní tašku řešíte nejspíš hlavně u budoucího prvňáčka. Nepodceňte to ale ani u větších dětí. Vybírejte zejména tašky s anatomicky tvarovanými zády, ale věnujte pozornost také výšce a stáří dítěte, popř. jak dlouho bude mít tašku na zádech cestou do školy.

Nakupování přes internet je moderním fenoménem pohodlné doby

Stále více lidí využívá nákupy přes internet a v dnešní době snad neexistuje nikdo, kdo by to alespoň jednou nevyzkoušel. Internetové nákupy jsou pohodlné, rychlé a nabízí mnohem větší výběr zboží, než klasické kamenné obchody. Vyhnete se navíc neochotnému personálu a nemusíte řešit zavírací dobu obchodu.

Jaké oblečení vybrat pro školáka a jaké pro předškoláka

Jestli se vaše děti chystají po prázdninách do školy nebo do školky, jistě jste už přemýšleli nad tím, co jim pořídit do šatníku, aby to bylo co nejpraktičtější. Inspirujte se naším článkem, ať na něco nezapomenete.

Jaké pomůcky a jak koupit na začátku školního roku

Univerzální seznam pomůcek zřejmě neexistuje a každá paní učitelka vám nejspíš pošle svůj vlastní podle toho, co přesně hodlá se svými svěřenci dělat třeba během výtvarné výchovy. Nicméně na něco se můžete připravit již předem a tipy, jak nakoupit, se vám budou hodit i během školního roku.

Tipy, jak ozvláštnit podzimní oblékání

Oproti létu, kdy je vám takové teplo, že si zpravidla vystačíte pouze s něčím volnějším a jednoduchým, je podzim, co se týče oblékání, o mnoho zábavnější. Je načase přestat zoufat nad tím, že už si...