Dietní recepty

Dieta je odborně vyložena jako řízený příjem pokrmů a tekutin, za účelem dosažení snížení hmotnosti nebo vyloučení nežádoucích látek obsažených v určitých potravinách, které mohou naše tělo zatěžovat a vyvolávat alergické reakce či jiné zdravotní komplikace. Dieta (dietní recepty) se používá při nemocniční dietě, redukční dietě na hubnutí, diety za účelem udržení zdravotního stavu, diety za účelem změn zdravotního stavu nebo jako dlouhodobého stravovacího systému.

Od těchto forem diet se poté třídí dietní recepty. Na Mamči najdete spoustu dietních receptů, které vám pomohou snížit tělesnou hmotnost a omezí přísun “škodlivých látek” do vaše organismu. Speciální diety pro maminky v šestinedělí jsou rozdílné než diety pro redukci váhy po porodu a úplně jiné jsou diety pro kojící matky. Při volbě dané diety je dobré vždy konzultovat své rozhodnutí se svým lékařem či nutričním specialistou.

Přidejte si Mamči na své sociální sítě a připravujte si každý den dietní recepty, díky kterým se budete cítit svěží, plné vitality a energie. Mamči je internetový magazín pro ženy a dívky, které dodržují zdravý životní styl, zajímají se o módu, milují své děti a chtějí mít dobré vztahy nejen se svým partnerem, ale i s celou rodinou. Na Mamči můžete o svých zájmech a zálibách mluvit s ostatními maminkami v diskuzích! Staňte se našimi fanoušky ještě dnes a naučte se žít zdravě.

Zázračná Chia semínka zařaďte do svého jídelníčku. Recept na puding, palačinky a nebo šťávu

Chia semínka se řadí mezi zázračné superpotraviny. Obsahují velké množství minerálů, vápníku, antioxidantů a omega-3 nenasycených mastných kyselin. Jak správně Chia semínka jíst a do čeho je přidávat?
dieta

Zdravé fitness recepty. Sladké mlsání, po kterém nepřiberete

Všichni to důvěrně známe. Přepadla nás chuť na něco sladkého, ale dali jsme si předsevzetí a tak zatínáme zuby a držíme se dále od ledničky a spíže. Máme pro vás skvělou zprávu, už si nemusíte odpírat sladké. Jak na to? S našimi fitness recepty, se kterými budete mlsat zdravě a nepřiberete. Vybrali jsme pro vás zdravé varianty některých sladkých jídel.