Zdroj foto: instagram/Daniel Hůlka

Daniel Hůlka dlouho odolával manželství i potomkům. Role otce se dočkal až po padesátce. Má za sebou několik životních přešlapů, s dítětem se stal jiným člověkem a pro rodinu by dýchal. Jak si užívá rodinného života?

Daniel Hůlka (52) zažil hvězdnou kariéru, která však nesla i stinné stránky. Nepovedené manželství, rozvod, návykové látky, psychické potíže a fyzické vyčerpání. Z výsluní se propadnul doslova na dno, kdy se mu nedařilo, trpěl nadváhou, ani na ženy neměl štěstí. Přesto věřil, že jednou z něj bude šťastný táta. To se mu nyní splnilo a otcovství ho změnilo a po boku manželky Báry začal sekat latinu.

S dítětem se mu obrátil život naruby

Ve své kariéře zažil, co se dá. Byl na vrcholu a zažil i pád. Jeho život by vystačil na román. Do čeho se však dlouho neměl, to byla rodina. I když přiznává, že dítě už si dlouhou dobu přál.

Jeho životem prošly zástupy žen, mezi jmény najdeme i mnoho slavných. Po dítěti dle svých slov začal toužit okolo čtyřicítky. To, co mu k tomu chybělo, byla prý správná partnerka. Tu pravou našel až o dekádu později. Je jí manželka Barbora (29), která je o mnoho let mladší.

Naštěstí prý není z branže. Je mezinárodní průvodkyní, ovládá skvěle několik světových jazyků a provádí po celém světě. Dohromady je dala jejich kamarádka a padli si do noty, protože oba milují cestování.

Zdroj foto: facebook/Daniel Hůlka 

Svatba v Las Vegas

Chvíli trvalo, než ho Bára „zkrotila“, ale Daniel obrátil o 180 stupňů. Začal žít zdravěji, zbavil se neřestí, zhubnul a vůbec mu mladší partnerka celkově prospěla. Okolí si všimlo, že je z něj jiný člověk. Jakmile zjistili, že čekají miminko, rozhodli se pro svatbu. Oba jsou zastánci tradičních pořádků a chtěli, aby se potomek narodil do kompletní rodiny.

Protože mají moc rádi cestování, odletěli do Las Vegas, pronajali si bílý kabriolet, oblékli se do bílého a vyrazili k jednomu okénku, kde je paní oddala. Tak to tam zkrátka chodí. Na svatební cestu si vyjeli do nevadské pouště a hostinu si dopřáli v jednom mexickém bistru, kde prý skvěle vařili. Ani jeden není zastánce opulentní svatby a takhle jim to naprosto vyhovovalo.

S narozením dcerky přišly pocity, které nikdy nezažil

Rozárka zanedlouho oslaví třetí narozeniny a podle Dana už se stává parťačkou, dokonale si roli tatínka užívá. Když se narodila, byl dojatý a úplně naměkko. A jaké byly pocity, když si ji poprvé pochoval? Prý se hrozně bál, že mu vypadne. Dcerka byla maličká a vůbec nevěděl, jak ji uchopit. Zezačátku přebalování i koupaní nechával na Báře, ale postupem času získal zručnost a do péče o miminko se více zapojil. Když už holčička trochu odrostla, přišla Danova chvíle a věnuje se jí, jak jen může. Chodí spolu na kroužky, do herny a na hranolky, které Rozárka prý miluje.

Rád by ji naučil lyžovat a jezdil s ní na vandr, ale to až bude dcerka větší. Chtěl by ji ukázat mnoho zájmů, ať si vybere sama, co ji bude bavit. Svatbou s Bárou vyženil velkou rodinu a jak se smíchem přiznává, tchán s tchyní jsou o rok mladší než on. Což prý vůbec nevadí, protože jsou oba skvělí.

Danova maminka je také neskutečně šťastná, vnouče si už dlouho přála. Dan zažívá neuvěřitelné štěstí, jaké si do té doby neuměl představit. Do budoucna má velké plány a chce být skvělým tatínkem. Svoje holky si hlídá jako oko v hlavě.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno