Zdroj foto: instagram

To, že má tento pár problémy, se neslo kuloáry už delší dobu. V létě jejich problémy vyvrcholily a Hana Mašlíková se tím úplně netajila. Přiznala, že situace je složitá, ale dál se kvůli malému synovi snažili vztah udržet. To se jim nepovedlo a nyní se chystají papíry k rozvodu.

Hanka Mašlíková (38) o sobě dala poprvé vědět v roce 2006, kdy se zúčastnila soutěže krásy. Cestu do showbyznysu tím měla otevřenou. Působila v modelingové agentuře, živila se jako modelka a moderátorka. Také se objevuje po boku mága Pavla Kožíška, jako asistentka. V roce 2016 se provdala za svého dlouholetého přítele André Reinderse.

Dlouho vystupovali jako spokojený pár

Po svatbě se známým zápasníkem MMA zažívala Hanka jen pocity štěstí, které byly umocněny narozením synka Andrease. To, že na sociálních sítích nemusí být vždy vše, jak se na první pohled zdá, je v případě Hanky pravda. Na svůj profil dávala usměvavé fotky, na kterých bylo vidět dokonalé rodinné štěstí.

Občas ve svých statutech naznačila, že i oni mají své problémy, i když se to nezdá, ale málokdo jí věřil. Drobné neshody však v létě vyvrcholily v krizi. Hanka přiznala, že žijí odděleně, ale normálně spolu komunikují a André chodí denně domů. Prý vše bylo vyústěním dlouhodobých problémů a zkrátka bouchly saze.

Je za rozchodem někdo třetí?

Zdroj foto: instagram

Veřejně se propíralo, že Hanka nemohla překousnout manželovu návštěvu strip baru. Vždycky prý odsuzovala ženaté muže, kteří tam zavítají. To ale nebyl důvod k tomu, že se jejich cesty rozešly. Druhým dechem dodává, že není jednoduché s ní žít a André má svatou trpělivost.

Zápasník MMA tvrdí, že Hanka mu přiznala, že si píše s jiným. Což moderátorka odmítla jako naprostý nesmysl, o žádnou nevěru prý nejde a jediný muž, který se nachází v její blízkosti, je syn.

Už nechtěla lhát

Hanka byla na sociálních sítích otevřená a už nechtěla dál lhát. Všichni je považovali za chodící reklamu na rodinné štěstí a moderátorce už se nelíbilo mlžit. Proto šla s pravdou ven a strašně se jí ulevilo. Na podzim se ještě kvůli synovi snažili dát vztah dohromady, ale nevyšlo to. Naštěstí to malý Andreas (3) zatím nevnímá.

Před rozvodem společné Vánoce

I když se už prý chystají papíry k rozvodu, prioritou pro ně zůstávala syn. Kvůli němu překousli neshody a společně ozdobili stromek, což prý byla práce na tři hodiny a padla u toho celá jedna láhev vína. Ve videu, které Hanka uveřejnila, však žádná nevraživost vidět není, naopak se na sebe všichni usmívají a dobře se baví. S Hančiným výrokem lze jen souhlasit: „Udělat těm našim špuntům ty nejkrásnější Vánoce, to je poslání rodičů, ať je to mezi nimi jakékoli.“

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno