Zdroj foto: instagram.com

Veronika Arichteva: Je to asi 14 dní, co se rodina Veroniky Arichtevy (34) rozrostla o dalšího člena. Veronice se po 15 vyčerpávajících hodinách v nemocnici narodil syn, kterému dali oba rodiče neobvyklé jméno – Luka Christo Arichtev. A pyšnil se mírami 4100 gramů a 51 centimetrů.

To je už pořádný mimísek, jak by uznaly mnohem zasloužilé matky Pokud si však myslíte, že Veronika teď nemá čas na nic jiného, než krmení a výměnu plínek, plete se. Nezapomíná totiž ani na svého manžela Biser A. Arichteva (44).

Poznali se díky natáčení

Možná ho znáte jako režiséra známých seriálů České televize Vyprávěj nebo První republika. A právě při natáčení onoho prvního počinu se oba poznali. Pro Veroniku, kterou může znát třeba jako Sylvu Fryntovou z Ordinace v růžové zahradě 2, Magdalenu Škvorovou z První republiky nebo

Denisa Kánskou ze seriálu Slunečná, to však není první vážná známost. Ještě předtím se v její náruči objevil třeba zpěvák Tomáš Klus nebo  „Ruda z Ostravy“ alias herec a zpěvák Michal Kavalčík.

Za Bisera se vdala v září 2013 a v dubnu letošního roku oznámili, že spolu čekají miminko. A aby toho nebylo málo, připravila Veronika své životní lásce k pondělním narozeninám opravdu nevšední dárek.

Zdroj foto: instagram.com                  Veronika Arichteva

Vyznání jako báječné překvapení

Napsala mu totiž… dopis. Ale nečekejte nic suchopárného. Veronice by její literární sklony mohl závidět opravdu leckdo. Navíc je vidět, že si své vyznání dokonale promyslela a rozhodně ho psala od srdce. A jak celý dopis, který zveřejnila na Instagramu, zněl?

„Dneska má narozeniny! A já jsem strašně vděčná a šťastná, že můžu být u nich. Věděla jsem, že můj muž je skvělej člověk, ale až teď, za poslední měsíce, jsem zjistila, jak moc. Skvělý úvod, co říkáte? Ovšem tím to rozhodně nekončí. Vzápětí se obrací i k samotnému Bisherovi.

“Je to ten největší parťák do života. „Miluju, jak se o nás staráš, jak se směješ, jak vaříš a do všeho dáváš rajčata, jak si zodpovědnej, jakou máš každý ráno energii a dobrou náladu (na rozdíl ode mě), jak hraješ na kytaru a hledáš ten správnej tón, jak jsi chytrej a máš přehled, jak dobrej jsi v tom, co děláš, a děláš to naplno, jak mi mačkáš nohy, když mě něco bolí, jak si spravedlivej, jak se mračíš, když ti něco nejde, miluju, když mluvíš bulharsky, a taky jak mi nosíš malýho v noci na kojení, abych nemusela vstávat…. Miluju!“

Na to se nedá říct nic jiného, než WOW! Schválně, jak by asi reagovala vaše drahá polovička v takovém případě? A uměla byste vůbec něco podobného sepsat? Veronika je zkrátka talent a pokud její syn  Luka Christo zdědí tyhle vlohy po ní, závidíme jeho budoucím partnerkám už teď!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno