Zdroj foto: facebook.com

Kristen Bell: Herečka malého vzrůstu, o to většího formátu nejen na filmovém plátně. Proslavila se zejména v kultovním seriálu Veronica Mars. Jak zvládá v době pandemie online školní výuku doma se svými dcerami? Co pozitivního shledala na této nelehké době? A proč jako malá chtěla být psem?

Hříšnice na katolické škole

Americká herečka Kristen Bell se narodila a vyrůstala v Huntington Woods na předměstí Detroitu. Coby středoškolačka chodila na katolickou školu, ale představu slušné holky až tak moc nesplňovala. Jednak byla fanouškem tvrdší muziky a úmyslně si vyhrnovala sukni, aby byla kratší. Ráda prostě provokovala. Dnes už prý nemá potřebu na sebe poutat pozornost.

Kristen začínala svou hereckou kariéru už ve svých 11 letech a to jako banán a druhořadý strom v divadle. Přestože ji nejvíce proslavila role Veroniky Mars, není to zdaleka její jediná zkušenost se seriálem. Dnes tato vzrůstem malá herečka je obsazována do hlavních rolích ve filmech i seriálech. Například v anglickém originále seriálu Gossip Girl Kristen propůjčila svůj hlas záhadné drbně, která provází partu zhýčkaných dospívajících lidí jejich životem na střední i vysoké škole.

Jako dítě chtěla být psem

Sama herečka o sobě tvrdí, že byla vždycky dost divné dítě. Ve 3 letech oznámila rodičům, že se chce nechat přejmenovat na Smurfette a stane se psem. Se svými psy jako malá dokonce vylizovala misky se psím jídlem, což prý podle ní později vedlo k tomu, že se stala vegetariánkou.

Zdroj foto: facebook.com  Kristen Bell

Kristen coby pyšná matka dvou dcer

Kristen je matkou dvou dcer, Delty a Licoln. A tak herečka moc dobře ví, jaké to je zvládat péči o rodinu a ještě se s dcerami učit v době pandemie. I jí se nevyhnula situace online školní výuky probíhající z domova. Zároveň uvedla, že je pro ni prioritou duševní zdraví dětí, stejně tak jako herečka upřednostňuje to své, tj. psychickou pohodu. Herečka prohlásila, pokud vidí, že je učení na dceru příliš, zkrátka vypne počítač a udělá 5minutovou přestávku.

Pro Kristen je duševní zdraví velmi důležité, neboť sama herečka s depresí a úzkostí bojovala už na vysoké škole, kdy se zničehonic začala cítit jako úplně jiný člověk a bez jakéhokoli logického důvodu ji to stahovalo dolů. Negativní emoce ji doslova sžíraly. Tehdy jí nejvíce pomohla její maminka, která pracovala jako zdravotní sestra. Moc dobře věděla, co dokáže psychika a byla si i vědoma toho, že s depresí bojovala také hereččina babička.

Jak ovlivnila pandemie hereččin soukromý život?

Údajně se ještě více hlouběji zamilovala do svého manžela, kterým je známý herec, režisér, spisovatel a hostitel podcastů Dax Shepard. Vítá to, že jsou celá rodina více spolu a tráví tak společný čas doma.

Hned od samého počátku pandemie se změnil přístup v rámci uspávání jejich dcer. Dříve s manželem jen rychle dali děvčata spát. Dnes díky pandemii našli čas a změnili tak večerní rituál před spaním. Na krásnou půl hodinku ulehnou k děvčatům do postele. Tento čas se stal neoblíbenější částí z celého dne. Kristen si začala více uvědomovat této vzácné chvíle a rodinné pospolitosti. Dříve v hektickém a rušném koloběhu každodenního dne si tento fakt neuvědomila. Až pandemie a situace s tím související, za kterou je tak herečka vděčná.

Jinak Kristen je svým způsobem typ matky, jak už to u některých těchto celebrit bývá ohledně výchovy dětí, prostě svá. Není tedy divu, že když Kristen oznámila, že její pětiletá dcera stále nosí plenky, tak způsobila pozdvižení. Kristen konstatovala, že naopak její starší dcera chodila brzy na nočník. Mladší ne a vůbec to herečku nikterak netrápí.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno