Zdroj foto: Jindřich Nosek (NoJin) / CC BY-SA (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0)

Vendula Pizingerová si pozornost rozhodně dokáže zasloužit. Když ve svých 48 letech ohlásila těhotenství, rozhodně dala naději všem ženám, které těhotenství odkládají. Je ale pravdou, že Vendula již porodila 2 děti, ačkoliv bohužel o holčičku přišla.

Chlapeček

Chlapeček se narodil 13. 10. a dostal jméno Josef. Měřil 51 cm. Co je ještě zajímavé, že se narodil na den přesně jako jeho otec – Josef Pizinger starší.

Porod

Vendula rodila císařským řezem, jako ostatně i svoje předchozí děti – dceru Kláru (Klára zemřela ve 4 letech na leukémii) a syna Jakuba.

Vendula si přála holčičku

Ačkoliv tatínek si samozřejmě přál syna, Vendula by raději měla holčičku. Ne snad ani jako náhradu Klárky, ale prostě proto, aby měla v rodině nějakou spřízněnou ženskou duši, se kterou by mohla dělal holčičí věci.

Zdroj foto: facebook.com

Vendulina předchozí manželství

V letech 1995 až 2007 byla vdaná za hudebního skladatele Karla Svobodu, který spáchal sebevraždu. S ním měla obě předchozí děti. Po úmrtí dcery založila nadaci Kapka naděje.

V letech 2009 až 2012 byla provdána za podnikatele Patrika Auše, manželství však nevydrželo.

O 16 let mladšího Josefa Pizingera si vzala v roce 2015, a ačkoliv jim mnozí předpovídali brzký konec, manželství vydrželo a teď se mohou manželé radovat z přírůstku do rodiny.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno