Zdroj foto: instagram

Zpěvačka Markéta Konvičková zažívá velmi příznivé období. Před čtyřmi měsíci se stala maminkou a od ledna si může připsat další úspěch. Budeme ji vídat na televizních obrazovkách. Stala se moderátorkou pořadu Sama doma.

Markéta Konvičková (26) prožívá šťastné období, před čtyřmi měsíci přivedla na svět dcerku Amálku, nedávno dokončila vysněný dům a nyní dostala nabídku, která se neodmítá. Stala se novou moderátorskou posilou pořadu Sama doma. Jak se těší na novou profesi?

Od zpívání k mateřským radostem

Se snoubencem Reném Kubošem má půvabná zpěvačka čtyřměsíční dcerku, které dala krásné jméno Amálka. Holčička na svět trochu spěchala. I když byl termín porodu stanoven na říjen, Markéta musela do porodnice už v polovině září. René prý stihnul porod na poslední chvíli, byl služebně ve Vídni.

Ačkoliv je Markéta pyšnou maminkou a prvorozená dcera jí dělá jen samou radost, přiznává, že péče o miminko je skutečné vyčerpávající. Holčička jí dává pěkně zabrat, dle jejích slov spí sotva dvě hodiny denně. Ale za nic na světě by neměnila.

Zdroj foto: instagram

Nemoc si nevybírá

Cestu k miminku neměla zpěvačka jednoduchou. Zhruba před dvěma lety si musela vyslechnout diagnózu, která ji obrátila život vzhůru nohama. Byl jí nalezen vzácný nádor na vaječníku a nevědělo se, jestli je zhoubný. Nemoc se přihlásila tak, že přišla o vlasy, měla rozhozené hormony a začala otékat.

Prodělala laparoskopický zákrok, při kterém jí byl nádor odstraněn. Aniž by brala léky, otékala v obličeji a přišla o podstatnou část vlasů. Samozřejmě si toho lidé všimli a u svých příspěvků na sociálních sítích si musela číst, jak vypadá hrozně, že to přehání s botoxem. Někteří Markétu obviňovali z alkoholismu.

Tlak už nevydržela, a i když to původně nechtěla veřejně rozebírat, přiznala nemoc. Anonymním pisatelům tak vzala vítr z plachet. Zároveň poukazuje na to, že i když se člověk usmívá, nemusí prožívat šťastné období.

Hned po léčbě si se snoubencem řekli, že zkusí štěstí a začnou pracovat na miminku. Jelikož přišla zpěvačka o jeden vaječník, šance nebyly dobré. Ale osud jim byl nakloněn a dcerka se povedla téměř okamžitě.

Nová moderátorská role

V současnosti není pro umělce situace moc dobrá. Pěveckou kariéru nyní musela uložit k ledu. Ale jedny dveře se jí uzavřely a druhé naopak otevřely. Od začátku ledna ji mohou diváci vídat v roli moderátorky v pořadu Sama doma.

Jednou za čtrnáct dní bude moderovat pořad, kam si bude zvát hudební hosty. Zároveň poprosila fanoušky o spolupráci, aby jí napsali, koho by v pořadu rádi viděli. Před prvním vystoupením byla pořádně nervózní, ale hned se stala miláčkem diváků. Poslali ji mnoho pozitivních vzkazů. O Amálku se v době moderování stará partner René.

I když přiznává, že v první chvíli si na tento typ pořadu připadala mladá, svůj názor rychle přehodnotila. Vedení pořadu je s ní také spokojeno a prý rozhodně nešlápli vedle. Markétina bezprostřednost se divákům líbí.

Více článků najdete na portálu mamci.cz


Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno