Zdroj foto: facebook

Zpěvačka Barbora Poláková je maminkou dvou malých holčiček. Chrání jejich soukromí a moc často se o nich do médií nevyjadřuje. Narodily se jí brzy po sobě, a tak měla plné ruce práce a na čas se stáhla do ústraní. Středobodem jsou sice její dcerky, ale ani kariéru nezanedbává.

Bára Poláková (37) je oblíbená herečka a zpěvačka. Má dvě malé dcerky, které měla krátce po sobě, takže se nezastaví. I když jsou pro ni prioritou, je aktivní i mimo maminkovské pole. Skládá písničky, točí klipy, které mají ohromnou sledovanost a hraje v zajímavých filmech. Je aktivní a života si užívá plnými doušky.

Výčitky kvůli dcerkám

Jako maminka dvou malých dětí nemá Bára příliš času sama na sebe. Není divu, že i ona potřebuje občas vystoupit z kolotoče povinností a dopřát si oddych. Naráží však na stejný pocit, jako spousta jiných maminek. Když už má možnost hlídání a dopřát si čas pro sebe, cítí se provinile. Má výčitky, že se holčičkám nevěnuje a pořádně si „chvíle svobody“ neužije. Snaží se proto najít rovnováhu, a i když má hlavu plnou nápadů, musí dávat pozor, aby jí příliš nezasahovaly do času s rodinou.

Jaký je Pavel Liška táta?

Partnerem Báry je oblíbený herec Pavel Liška. V rodičovské roli není žádným nováčkem, z předchozího vztahu s Kristýnou Bokovou má již patnáctiletého syna Šimona. V roli tatínka je prý zodpovědný. Bára prý s naprostým klidem nechává holčičky v jeho péči, když má například koncert.

Zdroj foto: facebook

Krize ve vztahu?

Už dlouho se v kuloárech šušká, že vztah Báry a Pavla není úplně ideální. Některé zdroje dokonce tvrdí, že se už dávno rozešli. Jejich chování by tomu i napovídalo, na společenské akce spolu nechodí, jeden o druhém příliš nemluví. Idylickému manželství nepomáhají ani Pavlovi motorkářské výpravy do dalekých krajů. Zpěvačka tak na vše zůstává sama.

Na druhou stranu, nikdy nebyli zrovna párem, který dává lásku veřejně najevo, své soukromí si chrání, od světa showbyznysu se snaží držet stranou i obě dcerky. Pavlova nepřítomnost po boku Báry na různých akcích může mít jednoduché vysvětlení, hlídá obě děti, aby je nemusely tahat na společenské události.

Třetí dítě?

Že to s rozchodem nebude tak horké, nedávno Bára naznačila v jednom rozhovoru. Nevyloučila možnost třetího dítěte. Podle zpěvačky, kdyby takové štěstí přišlo, přestala by možná úplně pracovat a byla jen maminku na plný úvazek. A jestli by byl Pavel Liška pro dalšího potomka? Prý to nerozebírali, ostatně se údajně nebavili ani o druhém dítěti, zkrátka přišlo.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno