Zdroj foto: facebook.com

Které herečky měly miminko dřív: Člověk by si řekl, že herečky a zpěvačky určitě nemají čas na mateřské povinnosti, že se snaží hrát a zpívat, co to jde, a mateřství odkládají na neurčito. Některé to tak skutečně mají, ale teď se pojďme podívat na výjimky, které si naopak miminko pořídily v brzkém věku.

Herečky a zpěvačky, které měly miminko v 26 letech

Ano, i takové se najdou. Patří mezi ně například Ewa Farna, která své první a zatím jediné miminko porodila opravdu v 26 letech. A potom jedna z účastnic Superstar – Monika Bagárová, ta rovněž své první miminko porodila letos ve svých 26 letech.

Zdroj foto: David Sedlecký, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons                Michaela Maurerová

Které herečky a zpěvačky to stihly do 30

Obecně se uvádí, že nejlepší věk na otěhotnění je do 30. Pár hereček a zpěvaček se tímto řídilo a skutečně to stihly. Patří sem bezesporu Michaela Tomešová, která stihla dvě děti do 29 let, Aňa Geislerová, která první miminko porodila v 28, další děti pak v 31 a 37. Dále sem můžeme zařadit i Taťánu Dykovou, která své děti porodila v 27, 30 a 35 letech. A i Michaela Maurerová dala svým dvojčatům život ve 30 letech – jsou z umělého oplodnění.

Aspoň do 35

Když už se to nepovede do 30, protože se prostě ještě na miminko necítíte, nebo nemáte toho správného partnera, pak se jako druhý nejzazší mezník uvádí věk okolo 35 let. Do 35 stihly své miminko (miminka) porodit například Sabina Laurinová – dvě děti, které porodila v 30 a 36 letech, Lucie Vondráčková, která své syny porodila ve svých 31 a 35 letech, a Bára Poláková, jíž se děti narodily v 32 a 34 letech.

Zdroj foto: facebook.com                Lucie Vondráčková

Na těchto příkladech vidíte, že to jde a že kariéra není všechno. A příště si popovídáme o těch, které naopak těhotenství odkládaly a rodily třeba až po čtyřicítce.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno