Zdroj foto: instagram.com

Snad každý z nás má v zásobě nějakou tu historku o nepovedeném rande, jen málokdy se to však pojí s ublížením na zdraví. To by však nesměla být Jitka Boho (28), aby si pro nás nepřipravila něco extra.

A stalo se jí to právě ve chvíli, kdy se poprvé setkala se svým současným partnerem Matějem Liškou. Tento mladý fotograf a režisér totiž s Jitkou připravoval medailonek. Zdánlivě nevinná zábava na pár minut se však během okamžiku opravdu nepříjemně zvrtla.

Pozor na zákeřná auta!

Dveře od auta umí udělat pořádnou paseku, když si nedáte pozor. Stačí si jen vzpomenout na choreografku a tanečnici Isadore Duncan, která si do dveří kabrioletu skřípla svůj hedvábný šál (podle jiných verzí se jí zamotal do kola) a odjíždějící auto jí díky tomu zlomilo vaz.

Takovou tragédii naštěstí Jitka nezažila, ale i takový přivřený prst dokáže pořádně zabolet. Při vystupování z auta se totiž snažila o tak elegantní pohyby, až v rámu dveří tak trochu zapomněla ruku. A palec si pořádně přibouchla! A i když si zpočátku peprně zanadávala, nakonec celý rozhovor dotočila.

Zdroj foto: instagram.com

Z nedopatření se vyklubala nefalšovaná zlomenina

Sama to dnes označuje jednoznačně za osud. Nikomu „na place“ neřekla, co se jí přihodilo a dál pokračovala jakoby nic. Jen se omluvila za svou hrubost (protože to podle jejích slov doopravdy bolelo) a skutečné škody začala zjišťovat až později. Dnes už by to určitě neudělala. Přišlo se totiž na to, že prst je regulérně zlomený a musel tak na pár týdnů putovat do sádry.

Seznámení díky „fakt velké bolesti“

A jak to bylo dál? S Matějem si dál psali pouze sporadicky. Vypadalo to, že bolestivý zážitek se na Jitce nepěkně podepsal a rozhodně si ho nechtěla znovu připomínat. Nakonec jí to ale nedalo. Celá událost se stala během loňského podzimu a od února 2020 jsou už Jitka a Matěj spolu.

Když uvážíme, že na začátku stála pořádně bolestivá pracovní schůzka s dlouhodobými následky, jde o vskutku zajímavé vyvrcholení. A zatím to vypadá, že jim to společně vydrží. V červnu Jitka napsala na svůj Instagram, že to vypadá „že už spolu budou napořád.“

Oba navíc mohou stavět na společných rodinných základech. Jitka má už dceru Rosálii z manželství s  Lukášem Boho (34), Matěj Liška má pak ze svých předchozích partnerských vztahů děti hned dvě. Žádné společné však zatím nejspíš neplánují. Ale uvidíme. Jak jsme zvyklí u Jitky, některé věci mohou přijít ze dne na den. Tahle rázná a poněkud svérázná kráska nás o tom přesvědčila už několikrát.

Koneckonců, nic si nedělá ani z haterů na sociálních sítích, kteří ji naposledy zkritizovali třeba kvůli špatně vytvarovanému obočí. Jejich reakci zveřejnila, co své vzhledu si však rozhodně „kecat“ nenechala. A v tom jí opravdu fandíme.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno