Zdroj foto: facebook.com

Marie Doležalová: Maruška je obdivuhodná osobnost sama o sobě, a to už jen proto, že je velmi skromná, ačkoliv umí hrát, tancovat, psát blog a je dvojnásobnou maminkou.

Hereččino dětství a studium

Marie se narodila 24. ledna 1987 v Karviné. Je tedy narozena ve znamení Vodnáře. Maruška vystudovala Pražskou konzervatoř a začala poměrně brzy – již při škole – hrát. Hrála třeba ve Strašnickém divadle.

Televizní role

Marie hrála v mnoha filmech či televizních seriálech. Pamatovat si ji můžete třeba z filmu Pusinky, Praho, má lásko, Pořádně pokecal, Tři holky jako květ, ze seriálů Ordinace v růžové zahradě, Comeback, Vyprávěj, pohádky Princezna a písař nebo seriálu Doktor Martin.

Kapela

Marie má i svou kapelu, Olats otesoc, která hraje hlavně vtipné písničky a používá veselé převleky. Marie píše i texty písní.

Zdroj foto: facebook.com                    Marie Doležalová

Blog

Maruška je známá psaním svého blogu. Po jeho naplnění vydala i knihu Kafe a cigárko.

Tanec

Marušku si můžete pamatovat ze Stardance aneb když hvězdy tančí, kde tancovala s profesionálním tanečníkem Markem Zelinkou. Jako mnoho jiných párů, i jim se stalo, že partnerství taneční přerostlo do partnerství životního.

Osobní život

No a jak už to tak bývá, partneři spolu zůstali, narodilo se jim první dítě, dcera, a to v srpnu 2018, a dostala nezvyklé jméno Alfréda, syn se pak narodil v březnu 2020 a jmenuje se Rudolf. Marie se teď převážně věnuje dětem, ale jistě už touží vrátit se zpátky ke svým uměleckým povinnostem.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno