Zdroj foto: instagram.com

Eva Holubová(61): Tato česká herečka, oceněná  například v roce 2000 Českým lvem za herecký výkon ve vedlejší roli (a to ve filmu Ene bene), patří k velmi výrazným tvářím naší filmové i divadelní scény. Aktuálně ji můžete potkat třeba v divadle Kalich, ale angažuje se i v politice nebo v charitativních oblastech.

Ovšem asi nejvíce na sebe upozornila díky svému Instagramu. Také si myslíte, že jde  o platformu „jen pro mladé?“ Tak v tom vás Eva Holubová zcela jistě vyvede z omylu. Aktuálně ji totiž sleduje téměř 200 000 lidí (přesně 193 000) a její obliba stále stoupá. Nebojí se totiž komentovat aktuální témata. A to s nadsázkou sobě vlastní.

Jak strávila Eva Holubová Vánoce a co by poradila ostatním?

Její aktuálně poslední příspěvek se týká Vánoc. Vypadá na něm opravdu spokojeně a dlužno říci, že se jí povedlo i barevné aranžmá. Mnohem zajímavější je však poselství, které v sobě tato fotografie nese. Asi bychom ho nevyjádřili lépe, než jak to popsala právě Eva:

„Tohle je nase stara dventni  fotka,ale vystihuje nasi dnesni naladu.A ma na ni vliv nekolik faktoru!!Predne kovid a nase vcerejsi i dnesni karantena(zitra jdu na testy,zda jsem stale negativni).Uvedomila jsem si,ze jsme odlouceni od pratel a blizkych dokazali vzit s pokorou,ze jsme se oba vcera snazili neotravovat,neobtezovat,neukolovat jeden druheho,ja jsem svuj urcity smutek nehodila na blizniho sveho a prikladala poctive polinka do ohynku pohody a harmonie.Najela jsem na program sebeovladani,jaky vetsinou zapiname pred “cizimi”,tem “vlastnim” ho tak casto nedopravame….“

Přesně tak. Pokud nás koronavirus něco naučil, tak soustředit se na sebe. Ne na své okolí. Ne na to, co si myslí druzí. Koneckonců, traduje se, že ta prostá slova, prosté sdělení ukryté pod rouškou ohleduplnosti „CO TOMU ŘEKNOU LIDI“ zničila už více snů a přání než cokoliv jiného. Příliš se soustředíme na své široké okolí a domácí krb zapomínáme budovat, případně do již vybudovaného téměř nepřikládáme. A to je rozhodně škoda a také výzva k tomu něco napravit. Stále na to ještě máme čas. Spoustu času.

Zdroj foto: instagram.com

Nemusíte být „obrovsky šťastní,“ říká Eva Holubová. Důležité je docela něco jiného

A jak její příspěvek pokračoval? Mluví také o svých fanoušcích. O tom, jak se mnohým z nás daří nebo nedaří bojovat se samotou, která se k dnešním dnům neodmyslitelně váže. Ovšem další část příspěvku paní Evy Holubové nás docela odrovnala. Posuďte sami:

„Nechci stavet svuj pocit stesti na cizim nestesti,ale proste jsem “prestala precenovat,co vsechno nemam(mysleno kladnýho),uvedomila jsem si,co mam a to naopak prestala podcenovat.To vse je v jakesi symbioze prolina s heslem,ktery mam vybrane pro pristi rok.”NEMUZES ZMENIT SVET,ALE MUZES ZMENIT SEBE” … Nerekla bych,ze jsem vesmirne stastna,ale urcite jsem obrovsky vdecna,coz je tak silny pocit,ze z neho vyplyva dalsi,tentokrat uz slastnejsi -STŘÍDMÁ SPOKOJENOST!“

Na to nelze než souhlasně přikývnout. A myslíme si, že Eva Holubová nadhodila do nového roku heslo, které o dnešní době opravdu moc a moc vypovídá. A měli bychom se ho držet. Změnit sebe – od základů. Teď hned. Nečekat a neptat se na názor okolí. Chuť ke změně je důležitá. O tu jedinou jde…

Také chcete mít foto nebo podpis od svých televizních idolů? Oni to tak dost možná necítí

Ale Eva Holubová se nebojí nakousnout ani jiná témata. A to i taková, která jí nejsou právě příjemná, a která jí rozhodně v řadách některých fanoušků sympatie právě nepřinesou. Možná jste už i vy potkali na ulici svého oblíbeného herce nebo zpěvačku a rozhodli jste se neomezovat jen na obdivné pohledy, ale přímo si říct o nějakou památku na tohle báječné setkání.

Dost možná tak neumíte rozlišovat mezi osobním a hereckým životem – a to nejenom u lidí okolo sebe, ale také u sebe samotných. Připomeňme teď další příspěvek z Instagramu, který Eva Holubová publikovala. Tentokrát se týká jednoho z jejích pobytů na její milované Sicílii. Dost možná se pak na ono „žadonění“ podpisů nebo fotografií budete dívat docela jinak.

„Nedávno mne tady na Sicílii oslovila sympatická žena, hned s tím, ať se s ní vyfotím, ale já jsem v tu chvíli prožívala vzácné chvíle se svými dětmi, byla jsem dokonce uprostřed rozhovoru s nimi, těšili jsme se z toho, že se nám to povedlo, setkat se tady na Sicílii společně, že tu nebudu za “profláknutou VIPku”, zněl její příspěvek pro sociální síť. A pokud vás zajímají konce – tak ne, s onou paní se nevyfotila. Jak sama říká, před nebo po divadelním představení se se svými fanoušky sejde, ráda, o svém soukromém životě si však chce rozhodovat jen a jen sama. A dlužno říci, že ji v tom většina jejích „followerů“ rozhodně podpořila. I manžel oné dámy, který si na chování paní Evy Holubové stěžoval, se tak nedočkal žádné podpory. Ba právě naopak.

Vzpomeňte si na její slova, až zase bude chtít po nějaké známé hvězdě společný příspěvek do fotoalba nebo podpis na umaštěný ubrousek z KFC. Ne vždy to totiž protistraně musí být příjemné a už rozhodně to není její „povinnost“, jak někteří o soukromí slavných rádi mluví. Budete-li tento názor vyznávat také, degradujete se někde na úroveň bulvárních novinářů, kteří si pro pořízení těch nejlepších snímků neváhají nakupovat drony, vnikající na soukromé pozemky. A něco takového může normální člověk jedině odsoudit – rozhodně ne podporovat!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno