Zdroj foto: instagram

Zuzana Norisová: Herečka a zpěvačka, která se proslavila zejména rolí Terezy v muzikálu Rebelové, se stala v pondělí 8. února podruhé maminkou.

Miminko

Zuzce se narodila druhá dcera, která dostala romantické a něžné jméno Liliana. To se určitě hodí i k jejímu znamení – Vodnář. Narodila se po 11 dnech přenášení, váží 3670 g a měří 51 cm. Obě jsou po porodu v pořádku. Zuzka musela být ohromně šťastná, protože už je jí 42 let. Z miminka má tedy dvojnásobnou radost.

Utajené těhotenství

Je to téměř k nevíře, že i ve světě showbyznysu se dá něco utajit, ale Zuzce se povedlo utajit téměř celé těhotenství. Bříško ukázala až při zábavné televizní show Miluji Slovensko v prosinci 2020.

Zdroj foto: instagram

Druhá dcera

Druhá dcera Zuzky a jejího partnera a hereckého kolegy Ondreje Kovala je Julinka, které je 7 let. I kvůli dceři se Zuzka vrátila z Prahy na Slovensko, aby měla k ruce babičky, které by jí dceru pohlídaly, když musí pracovat.

A ze kterých filmů a seriálů můžete Zuzku ještě znát

Zuzka, ačkoliv se proslavila zejména v Rebelech, si zahrála v mnoha filmech i seriálech nebo muzikálech. Namátkou jmenujte alespoň televizní seriál O ztracené lásce, film Milenci a vrazi, seriál Letiště, Přešlapy, Dokonalý svět, Život a doba soudce A. K., Hodinový manžel a nejnověji ve filmu z roku 2020 natočeného podle knihy Patrika Hartla Prvok, Šampón, Tečka a Karel.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno