O mateřské se říká, že to není dovolená. Na druhou stranu je zpravidla taková, jakou si ji sami uděláme. Většinou je to období, kdy se střídají velké radosti i malé starosti. Je to také období, kdy má rodina velmi omezený příjem, zpravidla pouze od jednoho z rodičů. Nejhůře jsou na tom potom samozřejmě matky samoživitelky. Ať už je vaše situace jakákoliv, na mateřské se opravdu hodí každá koruna. Každou korunu totiž obvykle musíme dvakrát obracet.

Nákupy na internetu a slevové kupóny

Mateřská na druhou stranu neznamená, že si musíte pouze odtrhávat od úst. Stačí jít na finance hlavně chytře. Potom se ukáže, že peníze jsou prakticky na cokoliv. No tak ne možná na úplně všechno, ale na něco určitě. Není totiž důvod si ani na mateřské neudělat nějakou tu radost. Asi všechny mladé maminky dnes už využívají nákupů na internetu, kde se dá velmi výrazně ušetřit. Zejména pokud znáte obvyklou reálnou cenu zboží, tak rovněž víte, zda případná sleva skutečně stojí za to.

Nakupování na internetu může být ale ještě levnější. Není to totiž pouze o využívání klasických slevových akcí, o kterých se můžete dozvědět i z newsletterů jednotlivých e-shopů, ale také o využívání kupónů. Tyto kupóny vám nabídnou:

  • Zajímavé slevy po celý rok
  • Široký záběr e-shopů

Velkou výhodou slevových kupónů je to, že zpravidla vždycky nějaké jsou. Oblíbených internetových obchodů určitě máte více, a tak se nestane, že byste do některého z nich slevu nenašli. Využít můžete slevy online na některém z portálů, které se slevovými kupóny zabývají. Právě díky těmto webům lze kupóny pohodlně vyhledávat a máte přehled o tom, kde dostanete jakou slevu. Mnohých slev lze využívat i v kamenných obchodech.

Boty, móda, kosmetika

Pokud jsme na předchozích řádcích psali o tom, že není důvod neudělat si radost, tak je to rozhodně pravda. Mateřská není půst, ale je to období, kdy bychom si měli užívat života. A protože každá žena miluje boty, ve slušivých nových botkách je hned pohled na život veselejší. Tady se rozhodně hodí kupóny na slevy do eobuv.cz a podobných populárních e-shopů s obuví. Najdete zde zajímavé kousky z aktuálních kolekcí a řadu výprodejů. Prakticky vždy je něco ve slevě a vy můžete získat slevu ještě výraznější, a to právě díky kupónům.

Populární jsou ale rozhodně slevové kódy také třeba na módu nebo kosmetiku, kde lze rovněž výrazně ušetřit. Dejte si pozor pouze na to, že zpravidla nelze na e-shopech slevy sčítat. Pokud je tedy zboží ve slevě, už na něj nemusí jít uplatnit slevový kupón. Vždy ale záleží na podmínkách akce konkrétního e-shopu. Zda můžete slevový kupón s kódem uplatnit u konkrétního produktu, obvykle velmi snadno zjistíte přímo v košíku daného internetového obchodu.

Zdraví a sport

Nemusí to být ale pouze obuv, móda a krása, do které můžeme na mateřské investovat, aniž bychom si udělali vítr v peněžence. Každá moderní maminka se totiž chce také na mateřské udržovat ve formě. Sportovní aktivity jsou dnes symboly:

  • Zdravého životního stylu
  • Aktivního přístupu k životu

Máte to tak také? Super! Zdraví, je totiž to, na co bychom měli na mateřské dbát především. A ani pokud nejsou sportovní aktivity a pohyb to, čím žijete, můžete pro sebe něco udělat. A proč nezačít právě nyní? Ať už si ale vyberete libovolnou aktivitu, mohou to být třeba mezi maminkami populární in-line brusle, běh, kolo nebo cokoliv jiného, je potřeba mít vhodné oblečení i výbavu. Určitě vám tak sednou také slevové kupóny na sport. Sportovní výbava je často velmi drahá, ale s kupóny již být nemusí!

Udělejte si čas na sebe

Co je vlastně hlavním poselstvím předchozích řádků? Nejsou to pouze nákupy, je to hlavně o vás samotných. Mateřstvím život nekončí, ale začíná. Při všech těch starostech je potřeba myslet také trochu na sebe, o to pak budeme vše ostatní zvládat snáze a s úsměvem.

…………………………………………. komerční článek ………………………………………………

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno