Oproti létu, kdy je vám takové teplo, že si zpravidla vystačíte pouze s něčím volnějším a jednoduchým, je podzim, co se týče oblékání, o mnoho zábavnější. Je načase přestat zoufat nad tím, že už si letos neoblečete letní šaty a začít si užívat všech výhod chladnějšího počasí. Jakým způsobem můžete ozvláštnit svůj podzimní šatník?

  1. Vrstvěte

Snad nejjednodušší cestou, jak vylepšit svůj outfit, je vrstvení všeho druhu. Pokud patříte mezi konzervativce, vsaďte například na starou klasiku, jako je bílá košile s límečkem, přes kterou si přetáhněte jednobarevný svetr. Stejně dobře budete ale budete vypadat i se svetříkem nebo rolákem, přes který si můžete obléct koženou bundu, sáčko nebo podzimní kabátek. Zejména ve dnech, které jsou teplejší si můžete užít naplno kouzla vrstvení. Nebojte se experimentovat a zkuste vrstvy různými způsoby nakombinovat.

2. Nebojte se barev

Podzim tak trochu svádí k tomu oblékat se do nenápadných barev, zejména v černých a šedivých odstínech. Pokud se v takových barvách cítíte dobře, není na tom nic špatného. Jestliže si na to troufáte, zkuste se sem tam trochu odvázat i s nějakým barvitějším kouskem. Uvidíte, jak skvěle budete vypadat, když tmavý outfit ozvláštníte svetrem v barvách červené nebo žluté, které jsou letos v kurzu.

3. Zařaďte doplňky

Pokud si netroufnete na výraznější kousky ve vašem šatníku, můžete svůj outfit ozvláštnit také barvitými doplňky. Krásně vypadají například různé šály, které perfektně sednou ke kabátu, ale i ke koženým bundám. Stejně dobře budou vypadat i rozličné druhy pokrývek hlavy nebo punčochy. Zkuste například vyzkoušet i jiné odstíny silonek, než klasické černé nebo tělové.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno