Zdroj foto: instagram.com

O tom, že si  finalistka soutěže Superstar (umístila se na 5. místě) a talentovaná zpěvačka Monika Bagárová (26), vzala velmi talentovaného a dlužno říci že i pohledného MMA zápasníka Makhmuda „Macha“ Muradova (30), ví snad každý fanoušek jejího osobitého hlasu.

Ovšem jejich batolící se dcerka Rumi nebývá v hledáčku objektivů zdaleka tak často, jak bychom čekali. Pokud vás tedy zajímá, jak spojení „krásky a zvířete“ dopadlo (odpusťte lehkou nadsázku), prozradíme vám to. Právě díky Rumi si totiž tahle povedená dvojice podle svých slov užila „docela jiné Vánoce.“

Květnový dáreček pod vánočním stromečkem

Zdroj foto: instagram.com

Dlužno říci, že Rumi už není žádné novorozeně. Světlo světa totiž spatřila 27. května 2020. A Rumi je vlastně jen zkratka, její skutečné jméno zní Rumia. Připomeňme si, jak o jejím narozením informoval její tatínek – Makhmud Muradov z rodiny tádžických Uzbeků. Tento příspěvek zveřejnil na svém Instagramu:

 „Dnes jsem se stal ještě šťastnějším, má milovaná dcera Rumia. Dítě, to je odměna od Nejvyššího. Alhamdulillah (Chvála Bohu!). Nyní jsem otec krásné dcery. Rozhodli jsme se dát našemu dítěti jméno mé milované mámy – Rumie. Nechť Ti Bůh dá šťastný a dlouhý život. Vítej na světě, moje drahá dcerko!“

Přijde vám to maličko strojené? Pak určitě změníte názor, když vám prozradíme, že novopečený tatínek ke vzkazu připojil ještě několik roztomilých srdíček. Jedno oko zkrátka nezůstalo suché. A proč vlastně jméno Rumia? Svůj původ má prý právě v rodině Makhmuda – má se tak jmenovat jeho babička.

Fanoušci Rumi překřtili ještě předtím, než se narodila

Ale abychom byli upřímní, malá Rumi to neměla jednoduché už před svým příchodem na svět. Nastávající rodiče totiž nechtěli její jméno za nic na svět prozradit. Což samozřejmě dalo prostor ke spekulacím od fanoušků. A protože konspirační teorie nejsou tomuto okruhu lidí cizí, odvodili si z pouhé fotografie postýlky, nad níž byla umístěna písmenka U a T (z textilu), že malá krasavice ponese jméno Rút.

Už tehdy tvrdili, že půjde o odkaz na Makhmudovu babičku, to ještě ovšem netušili, že se nakonec malá Rumi bude po ní jmenovat kompletně. A to i přes to, že Monika paní Rumii ještě ani neviděla, za což samozřejmě může aktuálně panující koronavirus.

Jak to tedy vypadá, Monice to podle všeho s „Machem“ klape. Jak sama kdysi řekla, hledala někoho, kdo by ji podpořil v její roli „mladé maminky.“ A i když předtím randila třeba s Benem Cristovaem (32) (společně nazpívali píseň „Chci“ z pohádky Čertova nevěsta) nebo s bubeníkem Dávidem Hodkem (22), teprve zápasník MMA se na tuto roli očividně cítil. A to je rozhodně dobře.

Jak vypadaly Vánoce u Moniky a Makhmuda

Už předchozí Vánoce se u této dvojice nesly v duchu „překvapení pro followery.“ Všichni, kdo se doma nedočkali hodnotných dárků, si totiž mohli na první svátek vánoční přečíst jeden právě na Moniččině Instagramu. Oznamovala v něm totiž, že je těhotná a nádavkem přidala i fotografii z ultrazvuku.

A letos následoval tento vzkaz, a to samozřejmě pod fotkou, na níž jsou už Monika, Makhmud a Rumi společně: „Před rokem kolem Vánoc jsme oznámili, že čekáme miminko. A teď už je tu s námi náš poklad, naše holčička. Život dostal úplně jiný rozměr. Těšíme se na naše první Vánoce s Ruminkou.“ Nesmělo chybět obligátní srdíčko a odkaz na nekonečnost vesmíru.

A určitě nepůjde o poslední „vánoční překvapení“ této sympatické trojice.  Makhmud „Macho“ Muradov se totiž nechal slyšet, že se rozhodně do budoucna nebrání tomu, aby jeho Rumi přibyl i bratříček nebo sestřička. A kdo ví? Třeba se zase „zadaří“ právě na Vánoce.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno