Zdroj foto: instagram.com

Neštěstí si nevybírá ani mezi slavnými a o tom by mohla vyprávět herečka Mahulena Bočanová. Se svojí maminkou se v mládí dost hádala, a když si k ní konečně našla cestu, maminka onemocněla rakovinou a poměrně brzy zemřela. Mahulena taky sama vychovává lehce postiženou dceru, která je navíc právě v pubertě.

Mahulenino dětství

Mahulena se narodila 18. března 1967 v Praze. Je narozena ve znamení Ryb. Jejím otcem byl Jan Bočan, známý architekt, a matkou krasobruslařka a modelka. Mahulena vystudovala Pražskou konzervatoř a již při škole nastoupila do Národního divadla. V současné době hraje v Činoherním klubu.

Televizní role

Z televize ji můžete znát třeba z Chalupářů, Pana Tau, Lucie, postrach ulice, Goleta v údolí, ze seriálů Vyprávěj a Mazalové. Možná si ji pamatujete i ze Stardance… aneb když hvězdy tančí z roku 2006, dodnes občas se svým tanečním partnerem vystupuje.

Zdroj foto. David Sedlecký, CC BY-SA 3.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/3.0>, via Wikimedia Commons

Vztah s maminkou

Mahulena si odjakživa víc rozuměla s otcem, s matkou se hádala hlavně v pubertě. Matka ji vyhodila z domu (rodiče už byli rozvedení) těsně před maturitou, a tak šla Mahulena k otci. Matce jen poslala maturitní vysvědčení. Když maminka onemocněla rakovinou, přišlo se na to dost pozdě, protože se bála doktorů. A tak když ji propouštěli z nemocnice domů, doslova zemřela Mahuleně v náručí. Dodnes cítí výčitky svědomí, že se jí za některé věci z minulosti neomluvila.

Problémy s dcerou

Mahulena má dceru Márinku, která odmalička trpí lehkou mentální poruchou. Teď je Márince 18, ale ještě před dvěma lety si Mahulena stěžovala na problémy s pubertou. Dcera u ničeho nevydržela, pořád se nudila a potřebovala nové a nové stimuly. Navíc je herečka na svou dceru po rozchodu s partnerem sama.

Tak nezbývá než jí držet palce, protože na svůj věk (53 let) vypadá opravdu dobře. Snad to všechno přebolí a ona bude mít ještě dost sil zahrát si v dalších divadelních hrách, filmech a seriálech.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno