Zdroj foto: facebook.com

Lucie Vondráčková: Manželství naší známé zpěvačky s hokejistou Tomášem Plekancem (37) se bohužel příliš nevydařilo. To ví zcela jistě každý, kdo se v posledních několika měsících alespoň po očku podíval na zprávy. Vypadá to však, že už se začíná blýskat na lepší časy.

Lucie Vondráčková (40) si totiž nedávno pořídila nádhernou vilu v pražské Libuši. Bohužel prostorově jí tak úplně nevyhovovala, takže neváhala a pustila se do poměrně náročných přestaveb. Teď je už však vše hotovo a ona si konečně se svými syny Matyášem a Adamem může užívat i zasloužený klid. Nejsou tu však sami.

Víc, než jedna vila k obývání

Když se bývalá dětská hrdinka Arabely nebo Království květin vrátila domů, neudělala takový milionový nákup nemovitostí jen jeden. Právě objekt na pražské Libuši si však nakonec vybrala jako svůj domov.

Ovšem do jeho zařizování se nepustila sama. Naopak. Pozvala si k tomu poměrně široké osazenstvo – resp. všechny své fanoušky na Facebooku. Právě od nich totiž žádala ověřené rady a tipy. Ptala se jich například i na to, co by udělali jinak, kdyby se mohli znovu stěhovat nebo zabydlovat. A něco z toho jí určitě inspirovalo i k rekonstrukci vily.

Zdroj foto: David Sedlecký, CC BY-SA 4.0 <https://creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0>, via Wikimedia Commons

S kým bude bydlet? To neuhodnete

Zařizování je už v plném proudu. A v útulně zařízených pokojích bude také opravdu živo. Lucie totiž neváhala a už si pořídila nové parťáky do postele. Tedy spíše parťačky – a čtyřnohé, aby bylo jasno.

Domem se jí totiž prohánějí dvě kočky. A jak ona sama říká, kde je kočka, tam je i domov. Takže osamoceně se určitě cítit nebude. A ani nám se po ní nebude stýskat dlouho. Možná jste si všimli, že se mimo české scény vrhla  do té zahraniční a v roce 2018 získala v Kanadě hlavní roli v komedii “The Perfect Kiss”. A do kin míří další filmová pecka Hotel Limbo. Původně se měl objevit už v roce 2019, nejdřív ho však zbrzdil Lucčin rozvod a teď i koronavirus. Přesto však věříme, že se ho brzy dočkáme.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno