Zdroj foto: Lucie Šafářová/instagram

Už více než dva roky žijí spokojeně jako pár Lucie Šafářová a Tomáš Plekanec. Dvojice společně vychovává dceru Leontýnku. Nyní nechali nakouknout do svého soukromí a promluvili o svatbě a druhém dítěti.

Ještě před dvěma lety Tomáš Plekanec žil po boku Lucie Vondráčkové a budili zdání dokonalé rodiny. Že to úplně taková idyla nebyla vyšlo vzápětí najevo. Hokejista se rozhodnul odejít od rodiny a v přátelském duchu to rozhodně nebylo. Požadoval, aby se zpěvačka vrátila i se syny do České republiky, což se příliš Vondráčkové nezamlouvalo.

Rozvod a následné spory plnily nějakou dobu bulvár. Plekanec ještě více rozčeřil vody, když několik měsíců po rozchodu s Vondráčkovou přiznal vztah s tenistkou Šafářovou. Mnoho lidí tomu nedávalo příliš dlouhého trvání, ale dvojice překvapila. Hokejista po boku tenistky jen kvetl a vše nabralo rychlé obrátky.

Druhá svatba a dítě?

Když se narodila dcera Leontýnka, zářili oba štěstím. Dříve zachmuřený hokejista, který si úzkostlivě chránil soukromí, nyní aktivně přispívá na sociální sítě a sdílí chvilky rodinného štěstí.

Není to tak dávno, co do světa pustili novinku, že chystají svatbu. A jak proběhli zásnuby? Prý přitom málem Tomáš podpálil dům, detaily ovšem nesdělili. A tak se nyní chystá veselka. Prozatím se ladí datum, vše prý bude záviset na epidemiologické situaci. Ale rozhodně nespěchají, nic je netlačí. Ostatně rozvod s Lucií Vondráčkovou už má hokejista za sebou, tak veselce nic nebrání.

Zdroj foto: Lucie Šafářová/instagram

Jaké ponese Lucie příjmení?

Tenistka popravdě přiznala, že o tom úplně ještě neuvažovala, ale nejspíše si ponechá obě příjmení. Oznámením zásnub opět vyvolali vlnu nenávistných komentářů na sociálních sítích. Fanoušci Vondráčkové pořád nemohou tenistce přijít na jméno, a tak si dvojice musí číst nevraživé komentáře, které jim přejí brzký konec. Ale to nejspíše očekávali a už jsou na to zvyklí.

Spekulace o druhém miminku sílí

Spolu s oznámením zásnub se začaly množit otázky ohledně druhého dítěte. S Leontýnkou je prý dům plný radosti a takhle ve třech je to naplňuje, ale téma nemají ještě úplně uzavřené. Tomáš dodává, že je to polootevřené i polouzavřené. Zkrátka to nechávají osudu.

Jak si bráškové rozumí s Leontýnkou?

Z předchozího vztahu má hokejista dva syny, Matyáše a Adama, které má ve střídavé péči. Půl měsíce tak dům ještě více ožívá a na starosti má Lucie tři děti. Sama přiznává, že je to někdy náročné, ale zároveň je šťastná, jak si kluci s dcerkou rozumí. Malá je miluje a fungují jako rodina. Na Plekancovi oceňuje, že skvěle funguje jako táta.  Lucie si přeje jediné, aby to štěstí, co nyní zažívají, nikdy neskončilo.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno