Zdroj foto: envato

Možná to také znáte. Cvičíte, upravujete si jídelníček, používáte nejrůznější  masážní emulze a přesto není tvar vašeho zadečku či poprsí tak žádoucí, jak byste si přála. Kojení pak může mít vážný dopad na zdraví vašich zubů a dost možná také po mnoha letech odkládání vystoupí na světlo jiné obtíže (například plastika prsou), jež vám na sebevědomí opravdu nepřidají.

V českých podmínkách jsou obdobné zákroky velmi drahé, navíc ne vždy nabízí to nejlepší, co je v dané oblasti k mání. Věděly jste třeba, že modelace prsů rozhodně nemusí probíhat za pomoci silikonů? Nebo to, že váš nový nos bude vytvarován k dokonalosti podle 3D šablony a nové zuby rozhodně nemusí mít podobu vyjímatelné protézy?

Znáte fat transfer? Je mnohem přirozenější než modelace silikony

Řešení spočívá v odebrání vašeho vlastního tělesného tuku, který je následně pročištěn a vpraven zpět do vašich problematických míst, která pomůže vymodelovat do žádoucí podoby. Jinými slovy – podstoupíte liposukci bříška nebo stehen (jež si pravděpodobně po porodu tak jako tak zaslouží vylepšit) a jako bonus získáte i větší a pevnější poprsí. Nezní to přímo skvěle?

A na stejném principu funguje i metoda BBL alias Brazilian Butt Lift, jež dodá žádoucí tvar vašemu zadečku i v případě, že běžné cvičení nepomáhá. Opět je stále pracováno výhradně s vaší vlastní tkání, riziko komplikací je tak mnohem menší a vy se tak můžete rychleji navrátit do běžného života.

Zdroj foto: envato

Když jsou ve hře zuby nebo třeba velký nos

Ale ani tím možnosti plastické chirurgie pro ženy nekončí. Stydíte se za svůj úsměv? Dohnaly vás po letech zdravotní obtíže? Pokud jste se tento problém snažily řešit se svým zubařem, pravděpodobně vás zaskočila velmi vysoká suma za jeho řešení, sahající mnohdy ke statisícům (zejména v případě zubních implantátů a celkové rekonstrukce chrupu).

Pokud však za tímtéž zamíříte do zahraničí, značně ušetříte. Stačí vsadit například na Turecko. Zdejší medicínské kliniky jsou známé svou vysokou úrovní péče i služeb. Poradí si i s estetickou stomatologií, zvětšením hýždí, plastikou prsů, transplantací vlasů apod. A jazykové bariéry se nemusíte obávat. Stačí vsadit na specialisty, kteří se ve zdejším prostředí orientují, zajistí vám vše potřebné a jako bonus se postarají i o váš individuální program.

Budete se tak cítit jako V.I.P. a ne jako pouhý „účastník zájezdu.“ A kde takové specialisty najít? Zjistěte více na webu ČeskoTurecko.cz.

—————–Komerční článek—————-

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno