Možná i vy hledáte způsob, jak vnést do svého manželského sexuálního života zase vzrušení a vášeň. Ale já vám řeknu jedno: swingers párty si ze seznamu vyškrtněte rovnou. A to, i kdyby ji navrhla vaše drahá polovička. U nás to totiž bylo přesně takhle a nedopadlo to vůbec dobře.

Já vlastně ani nevím, kde moje manželka Romana na ten nápad přišla. Jasně, občas jsme nakupovali v sexshopu nebo sdíleli s kamarády nad pivem pikantní historky, ale nikdy nic takového. Pokud nevíte, co je to swingers, tak to je klub, kde se scházejí muži a ženy, kteří rádi provozují sex s někým jiným, nebo se na to alespoň dívají.

Pokud jste si jako já doteď mysleli, že na swingers párty to dělá takříkajíc každý s každým, tak to jste na omylu. Hodně párů se věnuje jen samo sobě a vzrušuje je právě ta přítomnost jiných lidí. Nebo se jen dívají a hledají inspiraci. Nebo prostě jen chtějí zkusit něco nového. Možností je vážně hodně.

Swingers klub můžete mít klidně za rohem a vůbec o tom nemusíte vědět

Na běžných seznamkách nic podobného nenajdete, ale pokud navštívíte specializované stránky, nebudete se stačit divit. Bydlíme na malém městě, a přesto tu kromě swingers klubu máme i jeden menší privát a tři erotické masérky. Ne, že bych se po tom nějak díval, ale na těch stránkách je prostě všechno. A Romana chtěla zkusit právě swingers.

Zpočátku jsem byl proti. Přišlo mi to divné. Co by tomu řekli lidi, že jo. „Nedělej fóry, všichni chlapi se rádi koukaj, ne?“ Tuhle větu nikdy nezapomenu, ta totiž o naší budoucnosti definitivně rozhodla. Nechtěl jsem vypadat jako nějaká nicka a na její návrh kývnul. Odeslala přihlášku a už to bylo. A co čert nechtěl, volný termín byl už za tři dny. Schválila ho, aniž by to se mnou probrala. Chtěl jsem víc času na přípravu, ale bohužel…

Já se přece jenom díval

Byla tak nedočkavá, že jsme na smluvené místo (tedy do smluveného domu) dorazili mezi prvními. Kromě svlékající se dvojice v šatně seděla u malého baru jen jedna úplně nahá slečna. Přišlo mi, že je tam schválně, aby rozproudila atmosféru. Můj plán – svléknout se pro začátek jen do spodního prádla – vzal hned za své. Romana se totiž svlékla bez jakýchkoliv okolků, takže jsem nechtěl zůstat pozadu. Aspoň ale byl čas na panáka na posilněnou.

A začali přicházet další a další. Celou dobu jsem držel svoji ženu majetnicky okolo pasu, ale víc a víc mi oči začaly těkat po okolním osazenstvu. Čekal jsem bůhvíjaké sportovce a modelky a přitom se zatím objevovali samí normální lidé. Tím jsem se taky zbavil některých komplexů, protože povislé břicho a menší vybavení tu měli skoro všichni.

Nebudu tady zabíhat do podrobností, ale zjistil jsem, že mě vážně vzrušuje, když se na nás při sexu někdo dívá. A to opravdu hodně. Nikdy bych si nepomyslel, že by to mohlo být takové. Cítil jsem se zase jako puberťák, který se už nemůže dočkat, až si stihne další číslo. O to víc mě překvapilo, když chtěla Romana odejít dřív. Prý už nemůže, tvrdila. Mrzelo mě to, ale vyšel jsem jí vstříc. Doufal jsem totiž, že si tenhle zážitek brzo zopakujeme.

O další swingers párty nechce ani slyšet

Čekal jsem, že s tím přijde sama, ale když uplynuly už tři týdny a pořád se nic nedělo, zeptal jsem se jí na to. „Vždyť to tam bylo hrozný, tam už znova nejdu,“ zapraskala jako kočka. Oponoval jsem, že mně se tam líbilo. „Aby ne, když jsi pořád koukal po ostatních ženských!“ To mě urazilo. Vždyť to přece sama chtěla. Což jsem jí taky řekl. Dělala, že mě neslyší. Pokoušel jsem se zjistit, co jí na tom večeru tak vadilo, ale nejlepší odpověď, kterou jsem dostal, bylo: „Prostě všechno.“

A brzy se všechno ještě zhoršilo. Udělali jsme si zase romantický večer a ona od mně očekávala stejný výkon, jako v tom klubu. Jenže já to prostě nedokázal. Nic mě na ní tolik nevzrušovalo. A i když jsem jí to neřekl, stejně to vycítila. Prý si to schovávám pro jiné a jsem pěkný sobec, když jí to nechci dopřát. Co se na tohle dalo říct? Doufal jsem, že pochopí, ale ne.

A lepší to nebylo ani následující večery. Pokusil jsem se znovu navrhnout tu swingers akci. Vždyť přece o nic nejde. Napoprvé je to vždycky nejhorší, pak už to bývá jen a jen lepší. Ale Romana o tom nechce ani slyšet, a navíc jsem si na svou adresu musel vyslechnout spoustu nehezkých slov.

Ponížila mě před rodinou

Ještě na jednu věc jsem zapomněl – už dlouho se snažíme o dítě, ale nedaří se nám to. A právě na tohle téma přišla řeč na jedné rodinné oslavě. Většina příbuzenstva byla z mé strany, aby toho nebylo málo. A na otázku, kdy asi můžou (moji) rodiče čekat vnouče, se jen uchechtla: „Asi nikdy, když se mu postaví jen mezi cizíma.“ Ano, byla už značně opilá, ale stejně jí to vyklouznout nemělo. Zůstal jsem jako opařený a kole se rozhostilo ticho. Když se můj otec zeptal, jak to myslela, snažil jsem se jí naznačit, aby mlčela, ale to ona ne. A bohužel si to všechno ještě přikrášlila. Prý to byl můj nápad a ona tam šla vlastně nedobrovolně.

Sesypala se na mě smršť urážek a obviňujících pohledů. Tohle si o mně prý nemysleli. Odešel jsem domů dřív a od té doby s Romanou nemluvím. Máme tichou domácnost. Ani se mi nepokusila omluvit. Nemyslím si, že tohle má nějaké schůdné řešení. Chtěl jsem jí vyhovět, ale obrátilo se to proti mě. Už jsem se poptal několika kamarádů na dobrého rozvodového právníka. Já totiž ze sebe blbce dělat nenechám. Jen doufám, že to alespoň svojí rodině nějak dokážu vysvětlit. Ale vážně se toho bojím.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno