Našla jsem manžela s jinou: Jmenuji se Věra a je mi 45 let. Manžel Libor je o tři roky starší. Donedávna jsem si myslela, že vedu celkem spokojený život. Naše manželství trvá už 24 let a máme dvě dospělé děti, které mají svůj život. Po více jak dvaceti letech už samozřejmě není vášeň jak na začátku, růžové brýle jsem také dávno ztratila, ale pořád jsem si říkala, že můžu být ráda, když jsem viděla vztahy okolo sebe. Libor byl stále přitažlivý muž, ženy se za ním otáčely a přiznám se, že mě to dělalo dobře.

Operaci se nevyhnu

Dlouhé roky mě zlobil žlučník, ale vždycky se ho podařilo nějak uklidnit. O vánočních svátcích už ale opravdu nebylo zbytí a já musela do nemocnice na operaci. Měla jsem horečku a břicho mě bolelo tak, že jsem ležela zkroucená. Manžel měl ten večer už něco vypito, tak mi raději zavolal sanitku. Z pohotovosti mě vezli rovnou na sál. Dva dny jsem pobyla na JIP a potom mě převezli na běžné oddělení. Zotavovala jsem se vcelku rychle, a tak mi jednoho dne u vizity lékař navrhnul, že bych mohla být propuštěna domů. Sestřička se mě ptala, jestli si pro mě má kdo přijet. Libor byl v práci, a tak tedy, že mi napíší sanitku. Super, alespoň Libora překvapím, až přijde z práce, těšila jsem se. Ten bude koukat.

Nepříjemné překvapení

Sanitka zastavila před naším domem a já už se těšila, že budu konečně doma. Odemkla jsem dveře a v předsíni doslova zakopla o boty, které rozhodně nebyly moje. Šla jsem dál a měla nepříjemný pocit. Uslyšela jsem zvuky, které rozhodně nejdou zaměnit za nic jiného. Vtrhla jsem do ložnice a tam našla Libora. S holkou o dobrých dvacet let mladší než já. Udělalo se mi zle. Manžel tu po mě rozhodně netruchlil. Další události mám jako v mlze, jen vím, že jsem na něj křičela, ať okamžitě vypadne a nechtěla slyšet žádné vysvětlení.

Chci rozvod

Tu zradu nedokážu překonat. Ukázalo se, že ta holka nebyla jediná. Já jsem ale myslela, že vím, s kým sdílím život a věřila jsem mu. Fungovalo nám to i v posteli. Nic jsem netušila. Ty jeho sportovní aktivity nebyly tak úplně sportovní, to už mi došlo. I když se mě Libor snaží kontaktovat, já už nic nechci slyšet, nevěřím mu. Zradil mě, ponížil a bolí to. Už to chci jen mít rychle za sebou a začít zase znovu. Sama.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno