Zdroj foto: envato

Zábava na dlouhé zimní večery: S příchodem podzimu se venku ochlazuje, zima nám už klepe na dveře a tak už netrávíme tolik večerů venku na zahrádce našeho oblíbeného podniku či na procházce parkem, ale čím dál více se zdržujeme doma. Mnohdy se uchylujeme k vysedávání u počítače či hledění do mobilu, což je velká škoda, protože i v pohodlí domova se dá provozovat spoustu zábavných aktivit. Poradím vám tipy, co dělat, když nemáte společnost, ale také aktivity vhodné pro celou rodinu. Zkuste tyto dlouhé nudné večery prožívat spolu, nikoli vedle sebe a uvidíte, že nudu hravě překonáte.

Deskové hry

Deskovky jsou skvělý způsob, jak s lehkostí zapojit do zábavy celou rodinu. Deskové hry totiž rozhodně nejsou jen dětská záležitost a i dospěláci si přijdou na své! Nyní můžete najít na trhu spoustu rozmanitých her pro všechny věkové kategorie hráčů. Jistě najdete takovou, která bude bavit všechny. Pro navození krásné nostalgie si můžete zahrát staré dobré klasiky prověřené léty. Člověče, nezlob se, Monopoly, Aktivity či z karetních her žolíky nebo prší. Při herních večerech zkuste zabruslit i do vědomostních her a procvičte tak zábavnou formou své mozkové závity. A pokud se hodně nudíte a máte energie na rozdávání, vyzkoušejte pohybové hry, při kterých se dá zažít spousta legrace!

Zdroj foto: envato           zábava

Filmový večer

Anebo seriálový. To už je na vás. Věřím, že trefit se do vkusu celé rodiny a shodnout se, na co se všichni chcete koukat, nejspíš nebude jednoduché. Ale nevzdávejte se. Sledování oblíbeného filmu či seriálu je skvělý způsob, jak zabít nudu v tomhle sychravém počasí. Můžete tyto večery pojmout tématicky a např. za sebou shlédnout všechny díly Herryho Pottera nebo si vybrat téma a podívat se na různé snímky, kde se ono téma vyskytuje a řeší… Určitě se nebudete nudit! A kdy jindy, než v tomhle chladném počasí, máte možnost zhlédnout několik sérií svého oblíbeného krimi seriálu najednou?

Čaj a kniha

A nebo si zkrátka udělejte chvilku sami na sebe, uvařte si dobrý čaj nebo něco jiného, co máte rádi, mějte po ruce dobrou knihu (na kterou jste dost možná doposud neměli čas) a užívejte si ten klid! Čas strávený u dobré knihy nikdy není zbytečný. Zásobte se tedy kvalitními knihami, které vás zabaví. Nebojte se navštívit místní knihovnu a nechat si doporučit pohodové večerní čtení.

Více článků najdete na portálu mamci.cz


Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno