Zdroj foto: instagram.com

Zpívá dcera Jennifer Lopez lépe než její maminka? U jaké příležitosti předvedla svůj talent? Plánuje Jennifer Lopez rozšíření rodiny?

Účast na gigantické show

V letošním roce o poločasové přestávce Super Bowlu (finále ligy amerického fotbalu) při čekání na druhou půli souboje mezi Kansas City Chiefs a San Francisco, nadchlo obecenstvo vystoupení v latinskoamerickém rytmu v podání zpěvaček Shakiry a Jennifer Lopez. Doslova excelentním výkonem se představila dcera Jennifer Lopez Emme Anthony. Její vystoupení bylo pro přítomné i milióny sledujících televizních diváků po celém světě velkým překvapením.

Mnohým její vystoupení vyrazilo dech. Dcera Jennifer Lopez neboli Jlo, zazpívala část máminy nejznámější písně „Let’s Get Loud“, se kterou zpěvačka před lety odstartovala svou kariéru a „Born in the USA“. Svým pěveckým výkonem uchvátila publikum i svět. Bez pár dní tak ve svých 12 letech dcera zpěvačky předvedla obdivuhodný výkon. Její zpěv byl tak čistý, že to mnohé až šokovalo.

Někteří reagovali na její výkon slovy, že dcera má lepší hlas než Jlo. Další to hodnotili úžasným výkonem. Jestli malá Emme půjde ve šlépějích svých rodičů a shlédne se v hudební branži, je zatím ve hvězdách. Pokud se tak stane, tak už nyní má slušnou fanouškovskou základnu.

Zdroj foto: instagram.com

Nestárnoucí kráska s portorickou krví

Jennifer Lopez se narodila v Bronxu portorikánským rodičům. Je ze tří sourozenců, má dvě sestry. Od dětství milovala hudbu a tanec. Jelikož rodiče neměli mnoho finančních prostředků, tak si na taneční lekce musela vydělat sama. V 16 letech se dostala do Manhattanského tanečního klubu. Díky němuž mohla hostovat v několika videoklipech a zúčastnit se American Music Awards.

Nejen zpěv, ale i herectví se jí zalíbilo, a tak začala působit v seriálech „South Central“ či „Hotel Malibu“. Do širšího podvědomí se dostala romantickým filmem „Krásná pokojská“. Zapůsobila na romantické duše i ve filmu „Smím prosit?“, kde si zahrála v hlavní roli společně s Richardem Gerem.

Nikdy neměla nouzi o muže, kteří se kolem ní hemžili. První dvě manželství neměla nikterak dlouhého trvání. S kubánským číšníkem se rozvedla po devíti měsících a s tanečníkem Crisem Juddem vydržela v manželství jedenáct měsíců. Po tomto manželství nějakou dobu byla zasnoubená s hercem Benem Affleckem, ke svatbě ovšem nedošlo.

V červenu 2004 se provdala za portorického zpěváka a herce Marca Anthonyho, se kterým má svá dvojčata, syna Maxmiliana a dceru Emme. Dvojčata přišla na svět v únoru 2008. Prvně byla dvojčata představena veřejnosti v březnu 2008 v magazínu People, jenž zaplatil za fotografie ve výši šesti milionů dolarů. Nějaký čas udržovala vztah s jedním ze svých tanečníků. V únoru 2017 se dala dohromady s bývalým profesionálním basketbalistou Alexem Rodriguezem, se kterým je doposud.

Dojde na rozšíření rodiny?

Mnohé Lopez převkapila tím, že uvažuje o rozšíření rodiny. Tato informace vzbudila rozruch. Zpěvačka, která v červnu oslavila své jednapadesáté narozeniny tímto výrokem zaskočila. Načež to uvedla na pravou míru. Přiznala, že její dvojčata Emme a Max (12 let) by byla nadšená, kdyby měla zpěvačka dalšího potomka. Prozradila, že tvoří krásně smíchanou rodinu. Její dosavadní snoubenec (svatba byla z důvodu pandemie odložena) má z předchozího vztahu dcery Natashu (14) a Ellu (11).

Rodriguez na to reagoval slovy, že jeho nastávající je velmi inspirovaná novinářkou Hodou Kotb, která se díky adopci stala matkou i po padesátce. A tak možná Jennifer se svým snoubencem budou následovat jejího příkladu. Na rozšíření rodiny zřejmě tak v budoucnu dojde.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno