Zdroj foto: lanonabytek.cz

Potřebujete ušetřit místo v dětském pokoji? Je pro vás důležité, aby měl každý potomek svůj osobní prostor, a to včetně chvil pro odpočinek? Pak vám určitě neunikly postele s patrem. Od svého uvedení na trh však prodělaly mnoho změn.

Stačí jen vzpomenout na nejčastější nešvary. Absence zábradlí nebo jeho miniaturizace, nevyhovující rozměry a barvy, uniformní vzhled…

Pořiďte si nábytek u expertů

Modely od LANO nábytek na to naštěstí jdou docela jinak. Jejich dvoulůžkové postele se tak pyšní jinde nevídanou variabilitou. Začít je třeba už u barevné nabídky. Rádi byste pro své děti hráškově zelenou, žlutou nebo třeba bílou, která pokoj prosvětlí a prozáří? Stačí si vybrat.

A rozměry? Bylo by škoda pořizovat malým sourozencům velkou postel, která jim místo pocitu útulnosti přinese spíše strach z příliš velkého prostoru. Zvolit si tak můžete velikost lůžek podle svých aktuálních potřeb a přání.

Bezpečnostní prvky jako základ

A co zábradlí? U standardních modelů z nábytkových řetězců ho obvykle najdeme jen v horním patře, a to ještě v mnohdy nedostačující výšce nebo s příliš velkými mezerami mezi jednotlivými komponenty, v nichž se snadno vzpříčí ruka nebo noha. LANO nábytek si však dává na bezpečí nejmenších členů domácnosti záležet. V případě potřeby nabídne bezpečnostní ohrazení i pro spodní patro, a to se všemi bezpečnostními atesty.

Dvoulůžkovou postel pak dokáže vybavit i úložnými prostory v podobě praktických šuplíků. A nabídnout umí i modely s jedním lůžkem, ovšem v patrové úpravě. Pod ním tak zůstane dost místa např. pro psací stůl.

Všechna lůžka jsou vyrobena z kvalitního borovicového masivu. První spatřila světlo světa v roce 2007 v Polsku, ovšem dnes jsou už k dostání i v Anglii, Německu – a samozřejmě i v ČR. Inspirujte se pestrým výběrem v e-shopu Lanonabytek.cz a pořiďte svým dětem do pokojíčku opravdu jenom to nejlepší.

——————-Komerční článek——————


Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno