Je tu jaro a to je pádný důvod, proč své tělo rozhýbat a načerpat nové síly pro jarní období. Vyberte si sporty, které vás budou bavit a zároveň zformují vaši postavu do krátkých sukní!

Jaro je za dveřmi a tak je nejvyšší čas, začít své tělo formovat do jarních šatů, sukní a přiléhavých blůzek. Pracujte na sobě tak, aby vás sport bavil, a zároveň jste si z něj přinesla spoustu užitečného. Tedy dobrou náladu, krásnou postavu a pevné svaly. Poradíme vám, jakým sportům se teď na jaře intenzivně věnovat a kam si za nimi zajít.

Hravý a zábavný Badminton

Badminton je skvělá alternativa tenisu, která se dá hrát jak v hale, tak venku na louce nebo na větším prostranství, třeba na zahradě. Jde o stále oblíbenější sport nejen u mladých lidí, ale také u starších sportovců. Badmintonu se ve městech i na venkově věnuje více než 50% populace a je stále na vzestupu. Proto věříme, že i ve vašem okolí najdete hezké sportovní hřiště nebo halu, která je určená přímo pro tento typ sportu. Badminton není náročným sportem ani pro začínající sportovce a hru si skvěle užijete i s dětmi. Velká síla Badmintou je ta, že ji můžete hrát se zkušeným protihráčem i úplným začátečníkem.

Skočte si do bazénu

Teď na jaře lákají plavecké bazény i aquaparky na snížené ceny. Skočte si do vody a užívejte si plavání plnými doušky. Plavání posiluje svalstvo v celém těle, zvyšuje kondičku, podporuje správné dýchání a narovnává tělo od nepřirozeného zkrouceného tvaru při dlouhém sezení u počítače. Nebojte se vyrazit do bazénu s partou přátel, kdy si užijete skvělou zábavu, nebo sami, kdy na sobě budete pořádně makat. Plavání navozuje pocit štěstí a zároveň odbourává negativní myšlenky a i dlouho nahromaděný stres.

Vyzkoušejte fitness centrum

Nejširší výběr sportovních aktivit nabízejí fitness centra. Chcete si jít protáhnout tělo, posílit určité partie nebo si dopřát skupinovou zeštíhlující terapii? Tady máte na výběr běhání, jízdu na kole, veslování, posilování a to vše pod jednou střechou a v příjemném prostředí, kde jsou všichni na stejné vlně jako vy. Ve fitness centru navíc poznáte nové přátele, kteří vás budou motivovat k lepším výkonům a třeba najdete i partu lidí, se kterými si jízdu na kole nebo běh budete dopřávat v době, kdy bude počasí lákat ven do přírody!

Skupinové cvičení je fajn

Máte rádi skupinové cvičení, kde zažijete spoustu legrace a zároveň uděláte něco pro své tělo a zdraví? Pak si vyberte vhodné cvičení pro vás a vaši nejlepší kamarádku. Skupinové lekce můžete samozřejmě navštívit i sama a věřte, že domů už sama nepůjdete. Na skupinové cvičení chodí společenští lidé, kteří milují přítomnost ostatních, a tak je dost dobře možné, že si i zde najdete nové přátele, se kterými vás bude cvičení bavit. Vyzkoušet můžete například žhavou novinku Les Mills, kruhové tréninky, pilates, zubmu, aerobic… Možností je nespočet a chutím se meze nekladou!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno