Chystáte se prožít celý den sama v teple domova? Pak si k ruce vezměte tyhle pomocníky, kteří vám zpříjemní chvíle pro sebe a ještě o vás budou pečovat!

Začínáme ranní kávou

Není nic příjemnějšího, než přijít ráno do kuchyně, kde na vás čeká lahodná a voňavá čerstvá káva. Že vám ji nemá kdo přichystat? Pak si dopřejte jednoho veledůležitého pomocníka. Plně automatický kávovar. Sice jde o dražší doplněk do kuchyně, ale už při prvním použití zjistíte, že je k nezaplacení.

Kávovar vám z čerstvě umletých zrnek kávy připraví lahodné latte, cappucino s bohatou pěnou nebo silné espresso, které probudí i ty největší spáče. Kávu si navíc navolíte podle své chuti a to intenzitou, teplotou nebo objemem nápoje. Plně automatický kávovar připraví kávu jedním dotykem a ty chytřejší dokonce probudí každého majitele kávou v předem určený čas.

Skočte do pohodlí 

Musíte každý den do práce nosit předepsanou uniformu nebo se musíte trápit v těsném kostýmku? Pak se určitě těšíte domu, kde si můžete dopřát příjemné a pohodlné oblečení. Takové, které si do práce nebo do školy nemůžete vzít! Skvělý tip na pohodlnou domácí módu nabízí třeba Reserved nebo H&M v podobě hřejivých a pohodlných svetrů a volných kalhot. Pusťte si do bytu čerstvý vzduch a zachumlejte se do hřejivé deky z kašmíru. Kašmírová deka je nadčasová, módní a nemusí se tak často prát, jako deky u z umělých materiálů. Navíc se při pouhém pohledu na ní budete chtít zachumlat. Upozorňujeme, že taková deka je velice návyková!

Odpočiňte si v křesle s dobrou knížkou

Po snídani si dopřejte chvilku odpočinku ve svém relaxačním křesle s dobrou knížkou. Takovou, která vám nedovolí ji odložit, a vy ji přečtete doslova jedním dechem. Maximálně si můžete odskočit na záchod nebo pro něco dobrého k snědku. Už delší dobu vede mezi nejprodávanějšími romány ten od Patrika Hatla s názvem Nejlepší víkend. Pro milovnice erotických románů máme skvělý tip na knihu Hotýlek od Aleny Mornštajnové, která vás dějem zavede do první republiky.

Nechte se hýčkat

Už jste příjemně odpočatá? Pak využijte dalších chytrých pomocníků, které vám udělají beauty den přímo u vás doma. Péče o pokožku je důležitá po celý rok, na jaře však tělo volá po celkové údržbě. Odstraňte z těla odumřelou kůži pomocí peelingu. O chodidla zase pečujte pomocí elektrických pilníků, které vás zbaví ztvrdlé kůže. Chloupky odstraníte bezbolestně a na dlouhou dobu pomocí domácího IPL ošetření, které zajistí nejen hladké nohy, ale také podpaží, oblast bikin a obličeje na dlouhých šest měsíců. Přístroje disponují jednotlivými nástavci, které jsou určené přímo pro danou část těla.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno