Zdroj foto: facebook.com

Za rekordně krátkou dobu se stala jednou z nejsledovanějších žen na světě. Meghan Markle vstoupila do podvědomí svým kontroverzním a osobitým postojem. Nicméně se stala pro řadu žen módní ikonou. Co činí Meghan šťastnou? Bez čeho se neobejde? Co je pro ní v životě prioritou?

Seriálová herečka i úspěšná blogerka

Než se zasnoubila s princem Harrym byla pro některé známá coby úspěšná seriálová herečka. Rovněž byla blogerkou. Založila a vedla úspěšný blog The Tig, jenž byl zaměřený na cestování, knihy a lifestyle. Po svatbě muselo dojít ke zrušení jak blogu, tak i veškeré její osobní aktivity na sociálních sítích. Nicméně zdravý životní styl zastává doposud, který se odráží na vzhledu, kvalitě pleti, vlasů, nehtů, ale i psychice.

Co Meghan miluje?

Zdroj foto: facebook.com

Když Meghan najde něco, co si zamiluje, drží se toho. Ukázkové případy jsou tak z jejího šatníku, tj. bílá košile, džíny. Z barev dále preferuje kromě bílé, modrou a červenou. Její jednoduchý casual look z ní udělal pro mnohé módní ikonu a je inspirací nejen pro mladé ročníky. Kromě toho není tajemstvím, že má také ráda svíčky, které jsou nedílnou součástí nejen jejího domova.

Její láska k příjemně vonícím svíčkám sahá do doby, ještě než se stala manželkou Harryho. Ještě v době, kdy měla účet na Instagramu a žila v Torontu, bylo možné vidět na fotkách z jejího bytu svíčky, kterými si ráda zdobí a zútulňuje domácí atmosféru a nejen tu. V den svatby naplnila kapli sv. Jiří výběrem vonných sprejů a svíček od své oblíbené značky. Meghan má ráda květinové vůně s podmanivou smyslností.

Milovnice jógy

Meghan se narodila a vyrůstala v Los Angeles. Její celé jméno je Rachel Meghan Markle. Když jí bylo 6 let, rodiče se rozvedli. Meghan žila se svou matkou, která byla sociální pracovnicí a učitelkou jógy. Odtud zřejmě pramení její láska k pravidelnému cvičení. Snaží se pravidelně udržovat v kondici.

S jógou začala už ve svých 7 letech. Neopustila ji dodnes. Pravidelně chodí na hodiny jógy, aby zůstala ve formě. Zejména je velkou příznivkyní jógy vinyasa spočívající v dynamickém plynutí jednotlivých pozic s důrazem na hluboký dech. Tento typ cvičení dodává jak sílu, tak i pocity štěstí neboli známé endorfiny a stejně tak i mentální odpočinek.

Gurmánka a úspěšná kuchařka

Meghan se netají tím, že je vášnivou a rovněž i dobrou kuchařkou. Ráda vaří, už z toho důvodu, že má tak dokonalý přehled o tom, z jakých ingrediencí je jídlo složeno. Dbá na vybrané a kvalitní suroviny. Mezi její vyhlášený kulinářský um rozhodně patří pečené kuře na havajský způsob. Jen tak mimochodem, při jeho přípravě právě požádal Harry Meghan o ruku.

Nový domov v Santa Barbaře

Pro Meghan je prioritou číslo jedna její syn Archie. Rodina se šťastně usadila v novém rodinném domě v Kalifornii. Meghan prohlásila, že Archie je zde opravdu šťastný, má prostor na hraní venku.

Meghan vděčí za tuto možnost i díky tomu, že může být syn na čerstvém vzduchu, mít dostatek místa. Meghan se vyjádřila rovněž v této souvislosti s nelehkou dobou, kdy pandemie zasáhla do života každého. Podle Meghan se jedná o okamžik jakéhosi zúčtování a pravděpodobně přehodnocení hodnot, priorit, na čem opravdu záleží.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno