Zdroj foto: CarlesMillan, CC BY-SA 3.0 , via Wikimedia Commons fluorit

Lev je králem zvířat, a tak i zrozenci ve znamení Lva jsou většinou králi salónů a málokdy je přehlédnete. Lev chce vyhrávat a chce být viděn. Taky je rád pochválen. Kupte Lvovi takový kámen, který mu pomůže omezit přehnané touhy a ochrání ho před zlými vlivy.

Které kameny jsou vhodné pro Lva

Lev by měl mít kolem sebe některý z těchto drahých kamenů: achát, beryl zlatý, citrín, fluorit, granát, chryzokol, jantar, karneol, křišťál, kunzitlarimar, obsidián, olivín, onyx, rodochrozit, rubín, rutil, sluneční kámen, smaragd, topaz, turmalín, tygří oko nebo tyrkys.

Fluorit má silnou ochrannou moc, posiluje myšlenky svého nositele, potlačuje příliš silné emoce, potlačuje zoufalství, depresi či vztek. Uvádí do souladu citovou, tělesnou i duševní stránku osobnosti svého majitele. Zvyšuje sebedůvěru, zručnost i koncentraci, takže velmi pomáhá při učení. Hodí se jako dárek pro Lva, který studuje.

Kunzit je klidový kámen, dodává svému majiteli klid, soustředění, pohodu, radost i štěstí. Také snižuje stres a odbourává staré emoce, které svého majitele jen zatěžují.

Zdroj foto: cs.wikipedia.org                  Obszidián

Larimar je nádherný modrý drahokam, někdy se uvádí, že je to nejvzácnější kámen celého světa. Pomáhá svému nositeli od depresí a stresu, uklidňuje, může se nosit jako talisman, krásný je v prstenech či náušnicích, což Lvice určitě ocení.

Obsidián je talisman, který ochraňuje před vším zlým. Vynáší na povrch věci uložené v podvědomí, prolamuje blokády. Je však dobré, aby jej Lev používal v kombinaci s křišťálem, protože samotný obsidián může být příliš silný.

Olivín darujte Lvovi/Lvici, aby mu přinesl bohatství, hojnost a lásku. Přináší také klid, mírní vztek a nervozitu. Udává se dokonce, že i malý kousek olivínu dokáže odrazit vše zlé od svého majitele.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno