Mnoho žen dělá z hubnutí obrovskou vědu. I přesto, že je to běh na dlouhou trať a aby bylo efektivní, je zapotřebí udělat pár důležitých změn ve svém životě, v mnoha ohledech je to snazší než se zdá. Nemusíte hladovět, držet krabičkové a ani žádné jiné diety. Kouzlo spočívá ve zdravé stravě, pravidelném pohybu a maličkostech, na kterých ve finále záleží. Které činnosti vám zaberou jen pár minut, ale dosáhnete díky nim dlouhodobého efektu?

  • Připravte si věci na cvičení už ráno

Je dokázané, že většina lidí má největší problém s tím, se ke cvičení pořádně namotivovat. Většinou, ještě než se do cvičení pustíte, je rozhodujících právě těch 5 minut. Obléknu se do sportovního nebo neobléknu? Vezmu si boty na běhání nebo nevezmu? Pokud si věci připravíte už ráno k posteli, ušetříte si nějaký čas s přípravou a rozhodování pro vás bude snadnější.

ovesné vločky

  • Snídejte ovesné vločky

Ovesné vločky jsou univerzálním produktem, který nás dokáže skvěle zasytit, a vzhledem k vysokému obsahu bílkovin také napomáhá budovat svalovou hmotu, a ve výsledku snižovat tuk v těle. Můžete si z nich připravit domácí müsli, namočit je přes noc a snídat s ovocem nebo si upéct ovesné muffiny. To všechno jsou jednoduché tipy na zdravé snídaně.

  • Pijte sklenici vody před každým jídlem

Je prokázané, že sklence čisté vody před každým jídlem přirozeně napomáhá jíst menší porce jídla. Znáte přísloví „hlad je převlečená žízeň“? Obzvlášť na začátku hubnutí pro vás může být těžké tyto stavy odhalit. Navíc nikdy nemůžete vypít až moc vody, proto hydratujte, hydratujte, hydratujte. Nejen vaše tělo vám za to poděkuje.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno