Zdroj foto: instagram.com

Je trojnásobnou matkou. Jaká pravidla stanovila při výchově? Kolik chův zaměstnává? Patří mezi nejsledovanější celebrity na sociálních sítích. Co jste ovšem o Beyoncé doposud zřejmě nevěděli?

Držitelka několika Grammy

Známá je jako Beyoncé, celým jménem Beyoncé Gisell Knowles-Carter. Americká zpěvačka, ale také herečka, textařka, producentka, módní návrhářka. Narodila se a vyrůstala v Texasu. Už jako malá se zúčastnila řady pěveckých soutěží. Do podvědomí veřejnosti se dostala coby členka úspěšné dívčí skupiny Destiny’s Child.

Debutové album vydala v roce 2003. Následující rok za toto album „Dangerously in Love“ získala hned pět cen Grammy. Dnes má na svém kontě více jak jednu desítku posbíraných cen Grammy.

Beyoncé coby trojnásobná maminka

Od roku 2002 je ve vztahu s raperem Jay-Z, za něhož se v dubnu 2008 provdala. Zná ho ovšem už od svých 16 let, chodit s ním začala, když jí bylo 20. V lednu 2012 se jim narodila dcera, kterou hrdí rodiče pojmenovali Blue Ivy. O pět let později, tj. v červnu 2017 se zpěvačce narodila dvojčata. Dcera dostala jméno Rumi a syn Sir.

Pro Beyoncé ovšem není snadné skloubit výchovu o děti s uměleckou kariérou. O dceru Ivy a dvojčata Rumi a Sira se tak dohromady stará šest chův. Každé dítě má dvě chůvy. I když se na první pohled může zdát, že tyto děti vyrůstající v přepychu se mají nejlépe, skutečnost může být jiná. Ostatně, jakému dítěti by se zamlouvala stanovená pravidla ve výchově, kterými se musí řídit školou povinná dcera Ivy Blue. Posuďte sami.

Zdroj foto: instagram.com

Výchova Ivy Blue podle Beyoncé

Do školy může nejstarší dceru Beyoncé vozit osobní řidič. Nemůže jezdit školním autobusem s ostatními dětmi. Několikrát týdně musí chodit na speciální terapii pro zvýšení sebevědomí. Povolená je pouze soukromá škola. Státní nepřichází pro Beyoncé a její děti v úvahu. Je to pro zpěvačku zcela nepřípustné. Beyoncé s manželem vyžadují od dcery, aby se naučila co nejvíce cizích jazyků. Však ještě ani ne ve dvou letech se už musela začít učit francouzsky.

Dcera Ivy Blue si musí obléct pouze to, co jí vybere sama Beyoncé. Nicméně už nyní ve svých 8 letech se v jejím šatníku nachází oblečení od luxusních renomovaných značek. Pokud se objeví dcera s rodiči na červeném koberci, tak jde zásadně o outfit navržený od stylisty. Beyoncé chce, aby se její dcera zdravě stravovala. Není tedy s podivem, že má Ivy Blue vlastního kuchaře, jenž jí připravuje zdravé a čerstvé jídlo.

Co zřejmě ještě o Beoyncé nevíte?

Jako malá neměla ráda své jméno a často kladla své matce otázku, proč ji pojmenovala Beyoncé. Když zjistila, že je to pravé jméno její maminky – Celestine Ann Beyoncé, začala být na své jméno naopak hrdá.

Ve škole se jí spolužáci posmívali, že má uši větší než hlavu. Od té doby se prý stydí za své uši. Nicméně do hluboké deprese se nedostala z důvodu, že by se jednalo až o takový komplex. Stalo se tak po rozpadu dívčí skupiny Destiny’s Child. S depresí bojovala zpěvačka dva roky. Nikdy to nedala znát veřejně.

Přestože jí nečiní problém vyžehlit, vyprat, tak s vařením už je to horší. Přiznala, že není dobrá kuchařka. Často dává přednost stravování v restauraci. I když není dobrá ve vaření, tak ve skládání textů ano. První píseň složila už v pěti letech. Dodnes si píše řadu textů sama.

Od roku 2008 nenosí kožešiny. Je alergická na vůně, do té doby, než vytvořila vlastní vůni, žádnou nepoužívala. I tak vlastní vůni používá pouze v rámci významné příležitosti.

Více článků najdete na portálu mamci.cz


Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno