Děti jsou bezesporu nejhodnější a nejspokojenější, když se nenudí. A každá maminka také jistě potvrdí, že si odpočine nejvíce, když je s dětmi venku. Nevzniká tolik prostoru pro zlobení. V létě máme jasno – koupaliště, venkovní hřiště a hromada dalších aktivit. Co ale dělat, když je venku zima, prší či sněží? Přináším vám tři tipy na výlety s dětmi v zimě, kde si užijí spoustu zábavy a odnesou si i nějaký ten zážitek.

Muzeum lega v Praze

Muzeum lega v Praze je nejen, že největší v České Republice, ale také na světě. Děti si v něm můžou prohlédnout historii této oblíbené stavebnice, která se pyšní titulem hračka století.

V muzeu naleznete přes 3000 unikátních modelů rozdělených do 20 tematických expozic. Piráti, Star Wars, Indiana Jones či Harry Potter – každý si tam jistě přijde na své. Za zmínku stojí také modely světoznámých památek či modely nejrůznějších dopravních prostředků (moderní či staré lokomotivy aj.)

Děti návštěvu tohoto muzea jistě ocení, avšak užijí si to všechny věkové kategorie!

Funpark Žirafa

Funkpark Žirafa je v Praze nebo také v Ostravě. V Praze se rozkládá na ploše 8000 m2, kde se nachází spoustu zábavných atrakcí pro děti všeho věku. Kupříkladu různé prolézačky, skluzavky, koutky s balonky, kolotoče, autodromy, skládačky, interaktivní vodní hry, interaktivní závody, trampolíny a mnoho dalšího!

V zábavním parku naleznete také restauraci a fast food, kde se můžete kvalitně a chutně najíst či si objednat kávu a v klidu posedět, zatímco si děti hrají.

Muzeum čokolády a marcipánu v Táboře

Které dítě nemá rádo sladkosti? O žádném takovém nevím! Většina dětí jistě ocení možnost podívat se do zákulisí těchto dobrot. V historickém centru města Tábor se nachází Muzeum čokolády a marcipánu, kde je jedna část věnována pouze čokoládě a jejímu zpracování, druhá marcipánu. Můžete vidět překrásné marcipánové modely náměstí a dalších dominant města, marcipánové modely pohádek a další. K dispozici je také dílna, kde si přijdou na své kreativci – můžete si tam vyzkoušet odlévat čokoládové figurky, či pracovat s marcipánem.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno