Zdroj foto: pixabay

Každá žena touží po tom vypadat vždy a za každých okolností upraveně a být zkrátka fresh. A nejlépe, aby tomu nepředcházelo x desítek minut (nebo snad i několik hodin) v koupelně před zrcadlem. Jak si to rychle usnadnit? Jak být stále upravená i s malou časovou investicí?

Pečujte o sebe průběžně

Dává to smysl – pokud budete svědomitě pečovat kupříkladu o svou pleť. Bude vypadat svěže, mladistvě a nejspíše vás nebudou ani tolik obtěžovat různé pupínky či fleky. Což znamená, že nebudete muset každé ráno vstávat o půl hodiny dřív s nutností dělat si full face make-up. Myslete tedy na sebe a svůj zevnějšek průběžně neustále, zařaďte např. do své večerní koupací rutiny pleťovou masku či peeling a poté budete mít mnohem méně práce každé ráno, protože vám to bude slušet i bez nutnosti všemožných líčidel.

Zdroj foto: pixabay

Zkuste pernamentní make-up

Už jste o tom slyšela? Pernamentní make-up je metoda dočasného líčení, které nemusíte každý večer odstraňovat, ale vydrží vám po dobu několika měsíců či dokonce let. Pernamentní make-up zahrnuje obočí, můžete si také nechat vyplnit kontury kolem úst a usnadnit si tak práci s rtěnkou či pernamentní linku na oči. Velkým hitem se v poslední době také staly pernamentní umělé řasy, které dokonale zvýrazní vaše oči a vykonají mnohem lepší službu, než obyčejná řasenka. Pokud máte ráda výraznější vzhled, ale nebaví vás každý den trávit tolik času líčením, pernamentní make-up je je pro vás skvělé řešení!

Hýčkejte se

Vaše vnější krása se také dost odvíjí o tom, jak se cítíte uvnitř. Pokud chcete vypadat svěže, hýčkejte se. Do toho spadá především kvalitní spánek. Nedostatek spánku se nepodepíše jen na vaší náladě, ale má nepříznivé účinky i na váš zevnějšek – pleť vypadá unaveně, mdle, místo zdravých narůžovělých líček má šedý odstín a objevují se kruhy pod očima. Dalším důležitým faktorem pro vaši krásu je také zdravá životospráva. Jezte pravidelně alespoň pětkrát denně, dbejte na to, aby vaše strava byla kvalitní, zdravá a hlavně vyvážená. Díky tomu bude zářit nejen vaše pleť, ale budete mít i krásnou postavu a lepší kondici.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno