Líbí se vám nějaký muž a přemýšlíte, jak si získat jeho sympatie a být pro něj neodolatelná žena? Nebo máte toho svého muže už doma a chcete rozproudit jeho vášeň a náklonnost k vám? Necítíte se dostatečně atraktivní pro opačné pohlaví a převážná většina vašich schůzek končí nezdarem? Tento článek je právě pro vás – povíme si, jak se stát pro muže neodolatelnou femme fatale.

Sebevědomí

Jako první si pozornost rozhodně zaslouží sebevědomí. To, jak sama sebe vnímáte, je rozhodující pro úspěch u opačného pohlaví. Rozhoduje to o tom, jak vás budou ostatní vnímat. Mnohdy i průměrná, za to sebejistá šedá myška převálcuje nádhernou stydlivku. Kouzlo osobnosti je zkrátka největší dar a vyplatí se na něm zapracovat. Vždyť většina mužů se shodne na tom, že zdravé sebevědomí je jednou z nejpřitažlivějších vlastností. Ufňukané holčičky je neberou! Pracujte tedy na své sebejistotě, vyzdvihněte své přednosti, ať už psychické či fyzické. Přestaňte si dělat vrásky ze svých nedostatků a mějte se rády takové, jaké jste. Vždyť jak bychom mohly chtít, aby nás měli rádi ostatní, když to samy neumíme?

Smysl pro humor

Jistě se všichni shodneme na tom, že nikdo nemá rád příliš vážné lidi s kamennou tváří za všech okolností. Mít smysl pro humor samozřejmě neznamená nic nebrat vážně a dělat ze sebe šaška, to už je druhý extrém. Pokuste se to vybalancovat a nalézt v tom rovnováhu. Je rozhodně plus, pokud se umíte pořádně a upřímně zasmát a ještě větší plus je, když se neberete smrtelně vážně a zasmějete se i samy sobě.

Ženskost

Muži milují ženskost, to je jasné! Neznamená to však, že musíte nosit jehly na vysokém podpatku a minišaty. Obzvlášť, pokud to není váš styl a necítíte se v tom dobře. Taky to neznamená, že když si oblečete džíny a kecky, jste méně ženou. Ženskost je především o nastavení mysli a jisté jemnosti. Noste oblečení, které vyjadřuje vaši osobnost a ve kterém se cítíte dobře. Dbejte na to, aby vyzdvihlo vaše přednosti a upozadilo nedostatky, aby vám lichotilo a abyste se v něm cítily přitažlivé. Pravý muž bude chtít ženu, která se cítí dobře ve své kůži bez ohledu na to, co má na sobě.
Nejvíce žensky se však budete cítit, pokud necháte muže po svém boku být gantlemanem. I když jste třeba šikovné, samostatné a i s ryze mužskými úlohami si hravě poradíte samy, dovolte muži vám pomoct. Dopřejte mu ten pocit, že je potřebný a sobě pocit ulehčení a opory. Takové ženy muže přitahují!

Úsměv

Když se zeptáte mužů, co se jim líbí na jejich ženách, jak si myslíte, že zní odpověď? Možná se domníváte, že se zaměřují na perfektní postavu a zadek k nakousnutí, ale pravda je jinde. To, co muži nejvíce ocení na ženě a čím si žena muže dokáže omotat kolem prstu, je úsměv. Úsměv je součástí úspěšného flirtování! No uznejte samy, kdo na vás bude působit lépe? Zamračený škleb, poker face a nebo rozzářený přátelský úsměv? Odpověď je jasná! Nešetřete tedy úsměvy a vysílejte do světa dobrou náladu a pozitivní energii. S takovým přístupem se kolem vás bude totiž tolik mužů, že nebudete vědět, co dřív. A jako bonus – s úsměvem se také skutečně budete cítit šťastnější a spokojenější.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

1 komentář

  1. Tak nevím, ale „šedá myška“ byl vždycky termín pro holku s malým sebevědomím, která se radši nenápadně zdržuje v pozadí 🙂

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno