Rodičovská dovolená má být nejkrásnější etapou v životě ženy a jejího potomka. Idylické představy o bezproblémovém soužití vezmou za své po pár probděných nocích, bolavém bříšku, plivání vlastnoručně propasírovamé zeleninky, nemožnosti maminky pořádně se vyspat a aspoň trochu si odpočinout. V případě, že jde navíc o dítě v pořadí druhé, se celá situace násobí dvakrát. Korunku tomu dokáže dát večer z práce se vracející manžel s poznámkou: „tady je zase nepořádek, co jsi proboha celý den dělala?“ Už jste to někdy zažily? Poznáváte se?

Každou ženu čas od času přepadnou chmury a pocity, že je ta nejméně schopná matka na světě. Když dítě zlobí, vzteká se a nedá se nijak utišit, nedej bože celé tohle divadlo zhlédne nejbližší okolí a kroutí přitom očima, že oni by si s takovými výlevy před lety lehce poradili, v takové situaci by se matka skutečně nejraději propadla kilometr pod zem, pro jistotu ještě usnula jako Šípková Růženka a probudila se, až dítě nabyde dospělosti. Jenže, nejde to.

Využijte profíky

Co ale perfektně funguje, je agentura na hlídání dětí. Dokáže skvěle suplovat stoprocentní péči ve chvílích, kdy si maminka potřebuje odfrknout nebo něco zařídit. Dokáže se dokonale vcítit do atmosféry rodiny, aby se stala parťákem pro všední dny. Dokáže zařídit doprovod dítěte k lékaři nebo potomka pohlídat, i když je nemocný.

Hlídání dětí je způsobem, jak se ze svých miláčků nezbláznit. Požádat o pomoc profesionály není žádnou ostudou a rozhodně všem zúčastnění jen prospěje. Dítě získá rozhled a rozšíří obzory, maminkám se na chvíli uleví a v konečné fázi jsou všichni spokojení. O to, aby opravdu byli, se postará agenturní dispečink.

Chůva šitá na míru

Krátkodobé i dlouhodobé hlídání, samotný výběr chůvy a respektování individuality dítěte. Veškeré potřeby vedoucí k navázání důvěry lze nastartovat pomocí zkušebního hlídání. Výběr kandidátky bude respektovat zadané požadavky a poslední slovo bude mít pochopitelně dítě, až se s novou parťačkou oťuká.

První čtyři zkušební hodiny jsou zdarma, pak se ceny za hlídání dětí pohybují od 150 korun. Při pravidelné službě klesají, při jednorázovém využití jsou nepatrně vyšší. Individuální kalkulaci pak vyžaduje noční hlídání, péče o víkendech a svátcích nebo hlídání v hotelech. Chůvy jsou k dispozici i v cizím jazyce. Nic není nemožné a vše je možné domluvit.

Čím dál více maminek začíná tuto službu využívat a pochvalují si. Už žádný stres, kruhy pod očima, mastné vlasy a zatržené nehty. Dopřát si chvíli jen pro sebe je tak osvobozující. Můžete mezi ně patřit i vy.

————Komerční článek————

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno