Zdroj foto: instagram.com

Madonna: Přemýšlíte o tom, že byste svou kůži ozdobily podobným způsobem? Henna nebo nejrůznější šablony s obchodů s jednotným vzorem vám nestačí? Pokud si myslíte, že na tetování už nemáte věk, nechte se inspirovat zpěvačkou Madonnou (62).

Tahle kontroverzní postava popové scény si totiž něco takového rozhodně nemyslí. Neváhá šokovat na pódiu ani v soukromí, ovšem její nové tetování se o to nesnaží. Je totiž mnohem osobnější a podle všeho pečlivě promyšlené. Tedy žádný unáhlený počin po párty, na které jste to trochu přehnali.

Madonnino tetování se týká jejích dětí

Vlastně je s podivem, že s něčím podobným nepřišla už dříve. Ona, která proslula svými skandály s nahými fotografiemi a vztahy s mnoha muži (přes zpěváky a herce až po basketbalisty či politiky). Teď to však vypadá, že se nám tahle pěvecká hvězda konečně usadila.

Když totiž požádala známý tetovací salón o tetování na zápěstí, myslela přitom jen na svou rodinu. Její zápěstí od teď zdobí písmena L R D M S E. Pokud vám není její rodinný život neznámý, pak víte, že jde o počáteční písmena křestních jmen jejích dětí. Fajnšmekři pak dodají, že jsou seřazena podle věku. A jak se jmenují?

Zdroj foto: instagram.com

Lourdes,

Rocco,

David,

Mercy,

Stella

a Estere.

Zpěvaččina rodina nepatří právě k těm „standardním“

Ne, Madonna opravdu nebyla tak plodná, jak by se mohlo zdát. Biologicky jsou její jenom dvě děti. Dceru Lourdes počala kubánským hercem Carlosem Leonem a otcem syna Rocca je britský scenárista Guy Ritchi. Zbylé čtyři děti si Madonna postupně adoptovala z Afriky, konkrétně ze státu Malawi.

Tetováním její ambice nekončí

Pokud si ovšem myslíte, že pro svou popularitu udělala dost a teď o ní zase chvíli neuslyšíme, pletete se. Hodlá se totiž pustit i do přípravy filmu o svém životě. A to ne jako konzultantka, jak bývá u podobných projektů běžné. Věří si natolik, že jej chce dokonce sama režírovat.

Jde o o novinku, připravovanou pod hlavičkou Universal Pictures. Pod produkcí je zatím podepsána Amy Pascalová – a nejspíš tam i zůstane. S Madonnou už totiž jednou spolupracovala – vybavujete si film Velké vítězství (1992), kde to mladé zpěvačce opravdu sluší? Tak právě za ním stojí Amy (režírovala ho Penny Marshall) – a jak ona, tak i Madonna, si vzájemnou spolupráci pochvalovaly, takže na ní nejspíš není důvod cokoliv měnit.

A jaké má Madonna pro režírování předpoklady? Inu, něco by se našlo. V roce 2008 se režisérsky podepsala pod film Špína a moudrost (65 % na CSFD), a romantické drama W.E. z doby krále Edwarda VIII. (na CSFD obdobné hodnocení). O žádné velké trháky tedy nešlo. Můžeme tedy jen doufat, že se Madonně při filmování snímku, pojednávajícím o něčem, co tak důvěrně zná, povede o něco lépe.

Cesta do kin je zatím nejasná

Kdy bychom se mohli na film těšit zatím ještě není známo. Nebyl uveden ani rok, natož datum premiéry. Doufáme jen, že to bude co nejdříve. Přece jen, Madonna je opravdu velmi zajímavá osobnost a dobře zpracovaný film by nám o jejím životě mohl říct leccos neznámého. Jen škoda, že už si v něm nejspíš (vzhledem ke svému věku) nezahraje. Pokud si totiž vzpomene na muzikál Evita (1996), je rozhodně škoda, že podobných rolí za sebou nemá víc. Koneckonců, za Evitu získala svůj první Zlatý glóbus (a v roli předběhla tehdejší ikony jako je Meryl Streep či Michelle Pfeiffer). Stačilo ji prý jen přesvědčit režiséra a role byla okamžitě její.

A kdo si mladou Madonnu ve filmu zahraje? Žádné konkrétní jméno zatím nepadlo, takže můžeme jen tipovat. Doufáme jen, že to bude nějaká méně známá tvář (jako Rami Malek (39) v Bohemian Rhapsody), která nám umožní si film vychutnat se vším všudy bez jakéhokoliv porovnávání a srovnávání.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno