Kam dát výtvory dětské výtvory? Ať už si najdete na tvoření s dětmi chvilku jen občas, nebo s nimi tvoříte pravidelně, jistě po čase vyvstane otázka, kam všechny ty výtvory vystavit, uložit atd. Snad vám pomohou následující tipy.

Darovat blízkým

Nic nepotěší babičku, dědečka nebo další blízké příbuzné tak, jako dárek od jejich dětí, vnoučátek apod. Jestliže se navíc trefíte do vkusu – přáníčko, svíčka v oblíbené barvě, svícínek, ozdoba na vánoční stromeček – můžete si být jisti, že obdarovaní si výtvor nechají po dlouhou dobu. A budou na své drobečky s láskou vzpomínat.

Vyzdobit vlastní byt

Některé výtvory přímo volají po tom, aby byly ozdobou vašeho bytu. Blíží se Vánoce, takže všelijaké ozdoby, hvězdičky, obrázky na okna, řetězy – to vše můžete využít k dekoraci. A že to není tak pěkné jako koupené? Ale vždyť je v těch ozdobách spousta snahy a lásky, kterou si v obchodě skutečně nekoupíte.

Dát na nástěnku, krb…

Obrázky, omalovánky i přáníčka můžete také vystavovat na nástěnce, která je přímo určená pro děti a která se může nacházet jak v dětském pokoji, tak třeba v jídelně nebo obýváku, kde na ni všichni uvidí. Máte-li to štěstí, že vlastníte dům s krbem, pak na krbové římse se také dobře vystavují různé drobnosti – svícínky, přáníčka, keramika; jen při topné sezoně je potřeba z nich častěji setřít prach.

Uložit do krabice a tu postupně probírat

Všechny ostatní výrobky, které se vám nikde neuplatnily, nebo je jich jednoduše příliš mnoho, můžete skladovat v nějaké větší krabici, ponechat si vždy jen to nejlepší a ty „horší“ kousky prostě postupně probírat a třídit do odpadu. Vyhazování by ale mělo probíhat bez dětí, protože ty se jen nerady s něčím loučí, a tak by vám nakonec zůstalo úplně všechno.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno