I když máte pocit, že rande bylo úspěšné, váš objev se vám většinou neozve? Líbí se vám někdo, ale nevíte, jak na něj zapůsobit a získat si jeho náklonnost? Máte pocit, že to s muži neumíte? Vše se dá naučit – i to, stát se pro muže bohyní. V dnešním článku si řekneme, jak získat muže!

Věřte si

Možná vám tato rada zní jako už stokrát opakované klišé, ale věřte, že zrovna toto se neustále opakuje právě proto, že na tom něco bude! Co je na ženě nejpřitažlivější? Překvapivě to nejsou její dlouhé nohy, kulatý zadek či dokonale souměrný panenkovský obličej. To nejdůležitější je sebedůvěra! Abyste mužům mohla ukázat, jak jste skvělá, musíte tomu nejprve sama věřit a jednat podle toho! Naučit se být sama se sebou spokojená a mít se ráda je jedna z nejdůležitějších životních lekcí, která se vám nebude hodit jen při jednání s muži, ale využijete ji naprosto v každé oblasti života! Se sebeláskou jde zkrátka všechno lépe!

Buďte usměvavá

Odpovězte si sama – kdo by vás zaujal víc? Týpek, který se mračí na celý svět nebo usměvavý sympaťák? To je přece jasné! Lidé, kteří se rádi a často smějí, působí na okolí přátelštěji, sympatičtěji a přístupněji. Pokud se budete tvářit, jako ledová královna, muže to spíše od kontaktu s vámi odradí.

Naučte se svádět

Co mám na mysli? Flirt! A pokud to neumíte, tak se to jednoduše naučte. Můžete to nejprve zkusit na někom, kdo vás zase tolik nebere, ať nejste tolik nervózní a vypilovat tak flirtovací techniku k dokonalosti. Některé ženy možná ani neví, co si pod slovem flirt představit. Tak například oční kontakt – na hlubokém pohledu z očí do očí ve správnou chvíli je něco velmi intimního a když se to naučíte správně používat, budete pro muže neodolatelná. Nebojte se ani letmých doteků. Prolomte dotekovou bariéru a muž vám bude ležet u nohou! Jak na to? Během konverzace se ho zkuste letmo dotknout na paži či rameni, nebo se o něj „omylem“ otřít nohou. Když se muže sem tam takto dotknete, dáte tak nejlépe najevo svůj zájem.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno