Svatý Valentýn: Tento svátek se těší velké oblibě především v USA, poslední dobou se ale dostává do povědomí a začíná více slavit i u nás, zejména mezi mladší generací. Ať už jste se svou polovičkou týden nebo pět let, nezapomeňte tento den řádně oslavit. Nejde o to podpořit Valentýnský marketing a nasypat do toho hromadu peněz, ale o to, že příležitostí oslavit svou lásku a udělat si se svým partnerem hezký den není nikdy dost. Tak proč nevyužít právě tento den?

Romantická večeře

Klasická, ale přesto ne nudná varianta je romantická večeře ve dvou. Chcete-li povečeřet v restauraci, je dobré si místo rezervovat dobře, zvlášť jedná-li se o lepší podnik.

Valentýnské rande v pohodlí domova

Možná se vám zrovna nikam nechce, nemáte neomezené finance nebo jste prostě jen domácí typ, kterému je nejlépe ve svém prostředí… Na tom nezáleží – důležité je, že romantické rande můžete připravit i v pohodlí domova! To, že budete doma, neznamená, že sebou plácnete na gauč, pustíte televizi a objednáte si jídlo. I v domácím prostředí je možné vytvořit romantickou sváteční atmosféru. Jak na to? V první řadě se hezky oblékněte – zapomeňte na pyžamo či jiný domácí úbor a oblékněte se do něčeho, v čem vás partner opravdu rád uvidí. A je jedno, jestli to budou večerní šaty nebo erotický korzet… A nebo taky nic. Připravte partnerovi jeho oblíbené jídlo a společně povečeřte při svíčkách. Na závěr si můžete dát společnou horkou voňavou lázeň. Obyčejnou pěnu, kterou běžně používáte, vyměňte za afrodiziakální olejíček, který povzbudí vaše smysly. Po koupeli můžete partnerovi ještě dopřát příjemnou masáž. A po masáží? Pak už je to jen na vás!

Valentýnská smyslnost

Pokud rádi zkoušíte nové věci a to zejména v sexuální oblasti, zkuste se v tento vyjímečný den objednat na partnerkou tantrickou masáž. Jedná se o mimořádnou zkušenost, na kterou můžete poté doma společně navázat.

Valentýnský vzpomínkový večer

Pokud jste oba romantické duše a rádi si prohlížíte společné fotky a rozjímáte nad společnými zážitky, tak je tento bod právě pro vás! Co takhle si objednat stůl v restauraci, kde jste poprvé jedli spolu a nebo jít na nějaké jiné místo, na které se vám vážou hezké vzpomínky a tam si u fotek zavzpomínat na společně prožité krásné chvíle? Tímto přístupem dáte najevo vděčnost za vaši drahou polovičku a celkově za váš vztah a jistě vás to ještě sblíží.

Také můžete pro tuto příležitost vytvořit album vzpomínek, kam umístíte pár společných fotografií, první lístek do kina či mušli z první společné dovolené u moře… Fantazii se meze nekladou!

Když to budete chtít hnát úplně do detailu, můžete pro svého drahého zinscenovat vaše první rande! Jděte na to samé místo a naaranžujte všechno přesně tak, jak to bylo předtím. Můžete si dokonce zahrát hru a předstírat, že je to skutečně vaše první schůzka. Je to skvělé oživení, obzvlášť po letech soužití.

Napište milostný dopis

Místo koupeného daru můžete svého drahého obdarovat něčím, co jste samy a od srdce vytvořily – milostným dopisem. Koho by nepotěšilo dostat takový dopis?

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno