Slyšela jste někdy o tzv. zákonu přitažlivosti? Pojďme se na chviličku odpoutat od klasických fyzikálních zákonů a vysvětleme si podstatu tohoto vesmírného zákonu prostou formou. Zjednodušeně řečeno, tato teorie říká, že všechno, na co myslíme, veškeré naše starosti, ale také vědomá a nevědomá přání mají tendenci se v našem životě zhmotňovat. Jsou lidé, kteří na zákon přitažlivosti věří, a pak jsou tu tací, kteří na něj nevěří a v životě si připadají spíše jako „oběti“ než „tvůrci“. Záleží tedy na vás, jak si tuto informaci ověříte, ale nejjednodušší cestou, jak zjistit, zda zákon přitažlivosti funguje je: vyzkoušet si ho. Jaké jsou jeho zásady, které vám mohou napomoci ke štěstí v běžném životě?

1. Dejte si pozor na to, na co myslíte

Ze všeho nejdůležitější je připustit si fakt, že všechno, na co v životě myslíte, dříve nebo později vytvoří vaši realitu. Pokud tedy budete přesvědčená o tom, že přijdete o práci, onemocníte, nebo se s vámi partner jisto jistě rozejde, v konečném důsledku si to můžete do svého života přitáhnout a vaše nejhorší obavy se skutečně naplní. Pokuste se tedy místo toho, co nechcete, soustředit se na to, co chcete.

2. Představte si, že můžete mít všechno co chcete

Druhým nejdůležitějším pravidlem, které je ale určené pro ty, kteří zákonu přitažlivosti skutečně věří je, že vaše přání nemají žádné hranice. Můžete tedy skutečně mít všechno, co si přejete. Záleží tedy pouze na vás a na vaší představivosti.

3. Soustřeďte se na to a přitáhněte si to do života

Posledním bodem je – intenzivně na své „přání“ myslete a dříve, nebo později se přemění ve vaši realitu. Samozřejmě pouze za předpokladu, že pro jeho splnění také aktivně něco vykonáte.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno