Přestože je stále mnoho lidí, kteří si potrpí na velkolepé Vánoce se vším všudy, včetně hromady drahých dárků pro všechny své blízké, najdou se i tací, pro které je na prvním místě čas strávený s rodinou a dárky berou spíše jako příjemný bonus. Pokud se i vy chcete vymanit z klasického hektického koloběhu a obdarovat své blízké něčím výjimečným a originálním, přečtěte si následující tipy.

1. Darujte zážitek

Internet je plný mnoha slevových portálů, na kterých naleznete přehled doslova nezapomenutelných zážitků. Vzpomínky mají pro většinu lidí větší hodnotu než věc, která se stejně dříve nebo později opotřebuje. Nebojte se proto zaexperimentovat a vyberte co nejoriginálnější zážitek. Mezi ty nejoblíbenější patří například adrenalinové sporty, jako je bungee jumping nebo tandemový seskok. Existují ale samozřejmě i mnoho obyčejnějších prožitků, jako jsou víkendové pobyty nebo gurmánské zážitky. Mezi oblíbené skupinové akce pak patří například únikové hry nebo „tepfaktor“.

 

2. Darujte vzpomínku

Pokud vás s někým spojuje celá řada nezapomenutelných zážitků, připomeňte mu je. Tím nejjednodušším způsobem je vytvoření klasického fotoalba, kalendáře nebo potisku na tričko. Stejně originální (ale více časově náročné) je například vytvoření nástěnky s fotkami a případně i s dalšími vzpomínkami, které vám připomenou vaše společné chvíle, jako jsou vstupenky na představení nebo mušle z dovolené.

3. Vyrobte dárek

Tou poslední možností, která je ze všech nejnáročnější, ale zároveň pro druhého člověka úplně nejcennější, je vyrobení dárku. Možností je mnoho a záleží čistě na vaší kreativitě. Můžete nakreslit obraz, složit a nahrát písničku nebo něco ušít. Vymýšlejte a tvořte. Věřte, že dotyčný na takový dárek rozhodně nezapomene.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno