Svátek zamilovaných už je za rohem a některé ho už poněkolikáté v řadě tráví se stejným partnerem. Přirozeně vás romantické večeře, kino ale i překvapení v podobě lechtivého spodního prádla mohou časem omrzet a rádi byste s partnerem Valentýna oslavili nějakým zajímavějším a originálnějším způsobem. Čím si svátek zamilovaných můžete zpestřit?

⦁ Odjeďte na romantický víkend

Trávit Valentýna už poněkolikáté v řadě v místě vašeho bydliště vás může časem přirozeně omrzet. Zkuste si ho protentokrát ozvláštnit nějakým novým místem a odjeďte například na romantický víkend v horách. Plány si navíc snadno můžete přizpůsobit vaší nátuře. Zatímco někteří dávají přednost aktivní dovolené, jiní si více užijí soukromou romantiku ve dvou v horské chatě.

⦁ Okořeňte si vás intimní život

Oslava svátku zamilovaných k tomu totiž přímo vybízí. Promluvte si o tom, co by tomu druhému mohlo udělat radost a vzájemně si zkuste v rámci možností vyhovět. Zajímavým zážitkem pro vás také může být společná návštěva erotického obchodu. Pořiďte si něco, co potěší vás oba.

⦁ Vyrobte mu něco hodnotného

Kupované dárky sice radost udělají, ale nikdy nemají takovou hodnotu, jako dárky, které jsou ručně vyráběné a promyšlené. Darujte svému partnerovi například nástěnku s vašimi fotografiemi, kalendář, nebo jiný vzpomínkový předmět. Uvidíte, že na takovou pozornost jen tak nezapomene.

⦁ Pro jednou zůstaňte doma

Zůstaňte s partnerem na svátek zamilovaných pro jednou doma, uvařte něco dobrého k večeři a pusťte si nějaký pěkný romantický film. Koneckonců, vaší vzájemnou lásku si nemusíte dokazovat pouze materiálními předměty.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

 

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na