Svátek zamilovaných už je za rohem a některé ho už poněkolikáté v řadě tráví se stejným partnerem. Přirozeně vás romantické večeře, kino ale i překvapení v podobě lechtivého spodního prádla mohou časem omrzet a rádi byste s partnerem Valentýna oslavili nějakým zajímavějším a originálnějším způsobem. Čím si svátek zamilovaných můžete zpestřit?

⦁ Odjeďte na romantický víkend

Trávit Valentýna už poněkolikáté v řadě v místě vašeho bydliště vás může časem přirozeně omrzet. Zkuste si ho protentokrát ozvláštnit nějakým novým místem a odjeďte například na romantický víkend v horách. Plány si navíc snadno můžete přizpůsobit vaší nátuře. Zatímco někteří dávají přednost aktivní dovolené, jiní si více užijí soukromou romantiku ve dvou v horské chatě.

⦁ Okořeňte si vás intimní život

Oslava svátku zamilovaných k tomu totiž přímo vybízí. Promluvte si o tom, co by tomu druhému mohlo udělat radost a vzájemně si zkuste v rámci možností vyhovět. Zajímavým zážitkem pro vás také může být společná návštěva erotického obchodu. Pořiďte si něco, co potěší vás oba.

⦁ Vyrobte mu něco hodnotného

Kupované dárky sice radost udělají, ale nikdy nemají takovou hodnotu, jako dárky, které jsou ručně vyráběné a promyšlené. Darujte svému partnerovi například nástěnku s vašimi fotografiemi, kalendář, nebo jiný vzpomínkový předmět. Uvidíte, že na takovou pozornost jen tak nezapomene.

⦁ Pro jednou zůstaňte doma

Zůstaňte s partnerem na svátek zamilovaných pro jednou doma, uvařte něco dobrého k večeři a pusťte si nějaký pěkný romantický film. Koneckonců, vaší vzájemnou lásku si nemusíte dokazovat pouze materiálními předměty.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno