Léto už je za námi a je načase začít oslavovat podzimní dny. S nadcházející zimou a s přibývajícími vrstvami oblečení můžeme do svého repertoáru postupně zařazovat také nové trendy v líčení. Jaké to letos budou?

Nebojte se barev

Modrá, zelená, oranžová, sytě růžová i fialová. Celou tuto paletu stínů můžete směle zařadit do své kosmetické výbavy, milé dámy, protože hlavním trendem letošního podzimu jsou barvy všech odstínů. Nebojte se být vidět a zkuste se jednou začas v koupelně trochu odvázat.

Třpytky

Že jsou barevné stíny na vás moc? A máte rádi třpytky? Pokud ano, dobrá zpráva. I tento trend vstal z mrtvých a prožívá svůj velký návrat. Příště, až budete chtít ozvláštnit své večerní líčení, nebo mu dodat šmrnc, sáhněte po třpytkách. Zaručeně budete originální.

Linky a výrazné řasy

Linky jsou taková stará klasika, se kterou prostě nešlápnete vedle. Letos ale kromě kočičích očí budou v kurzu i nestandardní způsoby jejího nanášení. Zkuste se příště trochu osmělit t a namísto klasické linky na horním víčku jí umístěte jinam, nebo jí prostě protáhněte či zdvojte.

Rtěnka tmavě rudých a fialových odstínů

Letos budou vaše rty k nakousnutí právě s odstíny fialkové, tmavě rudé nebo sytě růžové. Frčet budou totiž veškeré odstíny ovocných plodů.

S meruňkovou a růžovou nešlápnete vedle

Pokud nejste velkým zastáncem make-upu, určitě vás potěší, že v kurzu bude také „nude líčení“ a s ním i růžové a meruňkové odstíny. Nemusíte se tedy nutně zahalovat do výrazného líčení, abyste byla v kurzu. Buďte zkrátka sama sebou!

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno