• Kožená bunda

Kožená bunda je zkrátka taková klasika, se kterou nikdy nemůžete šlápnout vedle. Skvěle padne k jakémukoli outfitu, ať už si na sebe vezmete šaty, sukni, nebo džíny. Černá koženka je „must have“ každého šatníku. Zkuste v tomto roce místo ní sáhnout po jiné barvě. Hitem letošního podzimu je červená barva, ale skvělou alternativou je i hořčičná kožená bunda. Odvažte se!

  • Stylová pokrývka hlavy

Nejen, že s pokrývkou hlavy budete vypadat skutečně „chic“, ale k tomu vás nepřekvapí žádné počasí. Zkuste příště svůj outfit doplnit o baret, klobouk anebo pletenou čepici. Budete zaručeně originální!

  • Něco červeného

Trendy barvou letošního podzimu je rozhodně červená. Do rudých odstínů se nemusíte nutně oblékat, ani s červeným doplňkem nešlápnete vedle. Kabelka, baret nebo boty v takových barvách oživí každý váš outfit. Pokud přeci jen červené barvě neholdujete, nemusíte ji nosit. Místo toho zvolte rudou rtěnku, která se perfektně hodí jak na denní, tak i na večerní líčení.

  • Kostky

Kostkovaný vzor je další „must have“ letošní sezóny. Do módy se vrací klasická „preppy kostka“, ale i jiné, veselejší vzorce. Kostky najdete na kabátech, kalhotách a sukních, ale stejně tak můžete sáhnout i po vzorované šále nebo jiném doplňku. Ta se skvěle hodí například ke kožené bundě.

  • Pásek

Pásky jsou dalším doplňkem, který se vrací do módy. Budou se nosit v různých tvarech, formách i velikostech. Vsadit můžete jak na tenký, tak i silnější pásek. Nebojte se podtrhnout své ženství a zdůrazněte i vy své tvary tímto módním doplňkem.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Komentujte

avatar
  Subscribe  
Upozornit na