Máte za sebou spoustu vztahů, ale teďka máte pocit, že s tímhle mužem by to mohlo vyjít. Čas od času se sice pozastavíte nad maličkostmi, které vás varují, ale rychle zaženete všechny chmury, protože si říkáte, že vztah až moc řešíte. Ale co když…

Si (ne)rozumíte ve všem

Máte pocit, že si skvěle rozumíte. Opravu! No vážně? Možná občas v něčem ne. V čem si vlastně rozumíte? Seznámili jste se na kurzu potápění. Hodiny si dokážete vyprávět příběhy, které jste zažili pod vodní hladinou. Ale co další zážitky? Máte další společné zájmy, jako je třeba četba, hudba, sex? Jeden koníček je pro vztah na celý život skutečně málo.

Upravuje si vás podle svých představ

Máte pocit, jako by vás partner chtěl za každou cenu změnit podle svého. Nejdřív vám v obchodě vybral pás kousků, které tak úplně nezapadají do vašeho šatníku. Pak přišel s tím, že byste si mohla obarvit vlasy na zcela jinou barvu a dává vám ultimáta, když chcete jít o víkendu se svou partou přátel ven, namísto abyste trávila čas s ním. Správný muž vás bude respektovat a milovat takovou, jaká doopravdy jste a nechá vám volnost, abyste se stále cítila sama sebou!

Milujete se

Často a rádi. Říká se, že milování do vztahu patří. Co když to ale nefunguje? Na začátku vztahu máte s partnerem trpělivost a čekáte, že později přečte vaše signály, které vás společně dovedou na slastný vrchol. Jenže ať ho navádíte jak chcete, váš postelový život ne a ne začít fungovat. Pokud se nechce přiučit něčemu novému, co vám vyhovuje, není to správná cesta.

Milujete ho

Žijete jen pro něj. Myslíte na něj při nákupu večeře. Chcete mu jen tak udělat čas od času radost. Ještě nikdy jste nezapomněla na jeho svátek, natož na narozeniny. On ale vše hází na vaší hlavu a spoléhá, že budoucí aktivity a společný život budete plánovat stejně tak, jako doposud. Stejně tak ho upozorníte na to, že se blíží den vašeho výročí nebo jiná významná událost. Váš drahý je buď bezohledný, lenivý nebo rozmazlený. Ať už je to z výčtu seznamu cokoli, věřte, že pro váš vztah tohle bude opravdu velká překážka.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno