Pomozte si jednoduchými triky k tomu, aby si už na první schůzce uvědomil, jak moc úžasná jste! Bez malých vychytávek jinak můžete odejít z rande s prázdnou. Které to jsou?

Rande bývá mnohdy křečovitým slalomem divných souvětí, kterým ani jeden z vás nerozumí. Buďte především sama sebou, drobné trapasy přejděte s nadhledem a nebojte se čas od času nadhodit nějakou vtipnou větu. Ukážete mu, že máte smysl pro humor a ani nepříjemná situace vás nevyvede z míry!

Nebojte se zeptat

Po přelomu určité věkové hranice si každý muž uvědomí, že každá žena nejraději a především velmi dlouho mluví sama o sobě a jemu stačí jen dělat, že poslouchá. Překvapte svého potencionálního přítele tím, že se už na prvním rande začnete zajímat o něj, jeho rodinu, přátele, práci i koníčky. Tímto malým trikem navíc zjistíte, jakou mluvu používá, jak se o oblíbených činnostech vyjadřuje a jestli vůbec umí mluvit nebo z něj dostanete maximálně pár holých vět.

Poodhalte své skryté já

Ačkoli jste od přírody silná a sebejistá žena, určitě máte slabiny, o kterých dobře víte, ale nerada o nich mluvíte nahlas. Pokud zjistíte, že je vám s vaším novým kamarádem dobře, klidně mu mezi řečí (až na dané téma přijde řada) řekněte svou slabost. Díky tomu ho doslova odzbrojíte a rázem se proměníte ve ztělesněnou něžnost. V tu chvíli v něm probudíte ochranářský pocit, který z jeho strany jen tak nezmizí.

Nebojte se ho pozvat na akci konanou třeba za měsíc

Možná si láme hlavu nad tím, jestli vás dostatečně okouzlil a zda jste se s ním třeba nenudila. Máte v plánu jít příští měsíc do kina nebo máte dva lístky na představení do divadla? Zeptejte se ho, zda by nechtěl jít s vámi. Když sama navrhnete schůzku v delším časovém horizontu, prolomíte ledy. Jednak v něm zaženete vnitřní nejistotu, dáte jasně najevo, že doba je dost dlouhá na to, abyste se mezi tím ještě párkrát sešli a navíc se bude těšit na první společnou plánovanou akci s vámi.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

1 komentář

  1. Co takle přijít naostro s krátkou sukní? To nikoho nenapadlo že? Zabírá to daleko líp a daleko rychlejc než cokoli zmíněno v článku.

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno