Rozhodli jste se, že s partnerem založíte rodinu a bude se snažit o početí? Pak vám poradíme několik tipů, jak své tělo co nejlépe připravit a předejít zklamání, že je vaše úsilí dlouho zbytečné.

Dejte se do pohody

Váš gynekolog říká, že jste zcela zdravá a připravená na založení rodiny. Samozřejmě je dobré vše nechat na přírodě, ale existuje malý trik, jak své tělo připravit a být v pohodě. Osvědčená metoda, jak se snadno dostat do správného naladění pro početní miminka je léty prověřená Dornova metoda Plus. Ta srovná posuny kostrče i pánve a s tím související případnou neplodnost. Pomáhá při menstruačních potížích, posuny obratlů a dalších zdravotních neduh.

Tato terapie je bezbolestná a velmi šetrná metoda. Aplikací dochází ke změnám na všech úrovních těla. Uvolní vaše blokády svalů, tkání, psychické bloky a toky energie. Po každém srovnání těla je potřeba každý sval zpevnit a udržet na svém místě. To vám zase zajistí Stabilizační a Mobilizační systém. V kombinaci obou terapií dostanete své tělo do naprosté pohody, která odstartuje snadnější otěhotnění a lepší zdravotní stav.

Detoxikujte svůj organismus

Ženy s nízkou nebo naopak vysokou váhou mají problémy s otěhotněním. Než ale začnete pracovat na svojí váze, pak nejdříve tělo zbavte všech toxinů, které přetěžují vaše orgány. Nejvhodnějším způsobem, jak toho dosáhnout, je zvolení správné a šetrné detoxikační kúry.

Nejprve začněte užívat kvalitní aloe vera gel, který pomůže rozpustit usazeniny ve vašem těle. Gel obsahuje více jak 75 výživných látek včetně 20 minerálů, 12 vitaminů a 18 aminokyselin. Díky dobře a hlavně šetrně detoxikovanému organismu zvýšíte šance na rychlé otěhotnění.

Nezapomeňte se hýbat

Hodně důležité je pravidelné cvičení a pohyb. Při pohybu se harmonizuje tělo, posilují se svaly a urychluje se krevní oběh, látková výměna a odbourává se stres. Skvělé sportovní aktivity jsou pilates, jóga nebo cvičení s gumou. Nezapomínejte na pravidelné procházky v přírodě na čerstvém vzduchu, kde si vyčistíte nejen plíce, ale také mysl.

Naučte se správně stravovat

Každé miminko čerpá stravu od své maminky, díky které se správně vyvíjí a tvoří se mu silná imunita. Navíc jste to vy, která musí mít dostatečný přísun vitaminů a minerálů, aby vaše tělo nechřadlo. Připravte se proto na těhotenství s dostatečným předstihem. Upravte svůj jídelníček tak, abyste jedla zdravě. Vyloučit byste z něj měla bílý cukr, bílou mouku, sladké limonády, sladké čokolády, tučná a smažená jídla.

Chuť na sladké skvěle zažene ovoce, místo cukru volte raději med a používejte monosacharidy na bázi fruktózy. Pro pečení volte celozrnnou mouku a používejte oleje lisované za studena a nevynechávejte ani rybí tuk.

Více článků najdete na portálu mamci.cz

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno