Máte jedinečnou příležitost, zažít vášnivou noc? Nebo toužíte do svého stereotypního života vnést trochu vzrušení? Než se pustíte do akce, promyslete si pár věcí…

Když se neškodný flirt promění ve vášeň

Znáte to. Letmé pohledy v tramvaji, nenápadný úsměv přes prodejní pult, nevinné pohlazení po zádech v kanceláři. To všechno se dá řadit do nevinného flirtu, který každý z nás čas od času potřebuje. Nejen že pohladí po duši, ale pořád vám dává najevo, že jste ještě pořád v kurzu. Co se ale stane, když začnete přemýšlet, jak svého kolegu nenápadně svedete v době, kdy už v kanceláři zůstanete jen vy dva?

Když nejste single

Nechat se strhnout jedinečnou šancí a užít si zábavu je skvělá věc. Pokud na vás doma nečeká partner. V tu chvíli je dobré, popřemýšlet na následky. Různá pokušení na nás čekají všude. Jak tedy odolávat, abyste zůstala i po letech ve spokojeném partnerství stále věrná?

Připusťte si následky

Ospravedlňovat své činy můžete kdykoliv, pokud se nejedná zrovna o nevěru. Možná se vám na mysl krade fakt, že vám to s drahým už dlouho neklape. Nebo jste chtěla jen vyzkoušet něco jiného. Potíž je v tom, že si dokážete své „Proč?“ odůvodnit znovu a znovu, až se z toho stane naprosto běžná záležitost.

V tu chvíli je dobré připustit si, že můžete přijít o všechno. O sebeúctu, o rodinu, o muže. Zkrátka přijdete o vše, co jste tolik let budovala a co jste do vztahu vložila. Opravdu vám jeden flirt stojí za zahození tolika let práce na získání si partnerovy důvěry?

Naučte se být na sebe přísná

Máte dvě možnosti. Zůstanete věrná nebo podlehnete. Teď se ukáže, jak pevnou vůli máte. Říkáte si, že ztrácíte hlavu jen, když se na vás kolega usměje? Pak se mu jednoduše vyhýbejte. Pořád lepší ukázat svou slabost, než si zadělat na pořádný malér. Tak, jako si dokážete při držení diety odpustit pořádnou porci čokolády, můžete si zakázat i nevěru.

Podělte se o svou slabost

Ne nadarmo existují kamarádky, kterým dokážete bez okolků a na rovinu naservírovat vše, co jste dělala o víkendu a jakou dietu právě držíte. Takové kamarádky jsou k nezaplacení, protože jim můžete bez starostí říct svůj aktuální malér. Jejich podpora vám pomůže překonat nejhorší chvíle. Neváhejte a volejte, kdykoli půjde do tuhého. Pozval vás na skleničku? Zavolejte kamarádce, která vám bez okolků připomene, že to rozhodně není dobrý nápad.

Více článků najdete na portálu mamci.cz 

Vložit komentář

Vložte prosím komentář!
Vložte zde prosím jméno